Přejít na menu Přejít na obsah

Reporty

Kathy Kelly: Pět dnů v České republice

27. 2. 2015

Pearl

Napotřetí konečně vyšel termín pražského koncertu Kathy Kelly z Kelly Family. Plný sál Hotelu Svornost v Dolních Počernicích přivítal 21. 2. na pódiu nejen ji, ale také operní ansámbl Siegbrunn Musiktheater Werkstatt a hosta Norberta Peticzkého.

Kensington: na Rock For People příjemným překvapením, v Rock Café srdcovkou

30. 1. 2015

Jakub Konopka

Po skvělém showcasovém představení na Rock For People se holandská indie rocková kapela Kensington vrátila opět do Česka. S sebou si přivezla novinky z posledního alba Rivals, se kterými již od vydání dobývá celý svět. Datum 28.1. měli dozajisté v kalendáři zakroužkováno všichni, jež milují indie rock nebo slyšeli hrát tuto kapelu na RfP 2014. Tam totiž kapela předvedla parádní výkon. Pokračování v Rock Café bylo ale ještě lepší!

Angelo Kelly v Praze: Live mix kazeta pro publikum

15. 12. 2014

Pearl

12. 12. opět poctil svou návštěvou Prahu irský písničkář Angelo Kelly, někdejší člen Kelly Family. Tentokrát přijel v tandemu s multiinstrumentalistou Matthiasem Kraussem a společně nabídli publiku v Divadle U Hasičů koncept „live mixtape“ – „live mix kazety pro ty, kdo právě dnes přišli“.

Rocksymphony ve Zlíně: I wanna rock and roll all nite...

2. 12. 2014

Pearl

Rocksymphony je projekt Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín pod vedením Viktora Kozánka ml. a ve spolupráci se sólisty Martou Jandovou a Janem Toužimským. Program tvoří slavné rockové hity od AC/DC, Black Sabbath, Europe, Guns 'N' Roses, Iron Maiden, Kiss, Led Zeppelin, Metalliky, Scorpions či ZZ Top v nových, orchestrálních aranžmá. S tímto programem se Rocksymphony opakovaně představila v Kongresovém centru Zlín, nejnověji 29. 11.

Letošní Imagination Festival je za námi. A že to stálo za to!

29. 11. 2014

P. Š.

Rozbouřené Letňany. Tak by se dal popsat první dojem z letošního Imagination festivalu, který návštěvníkům jako vždy nabídl ty nejuznávanější interprety z oblasti elektronické muziky. V pátek 28. listopadu tak v prostorách pražského výstaviště odstartovala show, na kterou se určitě jen tak nezapomene! Co všechno čekalo na diváky tentokrát?

Hollywood Undead a Icon For Hire rozpoutali v Praze pekelné inferno

21. 11. 2014

Jakub Konopka

Václavské náměstí, 18. Listopadu. Od velkého sálu Lucerny se linou davy lidí. Zdá se, jakoby studenti chtěli rozpoutat revoluci, zdání ale klame – všichni nedočkavě čekají na fenomén jménem Hollywood Undead, který přijel do Česka vůbec poprvé! Zájem byl tak veliký, že organizátoři museli nakonec přesunout akci z Roxy do prostornější Lucerny.

Nesměňské rockové posvícení malé ale kouzelné

28. 10. 2014

Vlaďka Tomková

Za kvalitní hudbou se jistě vyplatí cestovat do velkých měst. Jsou ovšem chvíle, kdy to funguje přesně naopak – a skvělou muziku si poslechnete tam, kde byste ji nejspíš nehledali. Přesně to je případ Nesměňského rockového posvícení, akce, která se uskutečnila minulou sobotu.  Že jste o ní v životě neslyšeli? Pak patří následující report právě vám!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace