Přejít na menu Přejít na obsah

Hudebník z Partičky, Marián Čurko skončil zaházen spodním prádlem.

3. 4. 2013

Redakce Reporty

Minulý týden se v pražském divadle Rock Opera uskutečnilo další natáčení nových epizod programu Partička pro TV Prima. Březnové natáčení bylo však netradiční, jelikož program poprvé pokračoval koncertem hudebníka Mariána Čurka.

Marián se svou kapelou Slušní Chlapci odehráli po skončení natáčení hodinový koncert, který byl spojen s křestem Mariánova nového CD s názvem Pozri Sa: Slušní Chlapci.

Album křtili samotní fanoušci kapely rúžovými prášky proti bolesti. Mariánova hudba nenechala chladnými ani kluky z Partičky a tak se na pódiu objevili i Richard Genzer (bicí) a Dano Dangl, který předvedl unikátní pěvecké a klavírní vystoupení. Hosté se bavili až do brzkého rána, za což si Slušní Chlapci, v čele s Marianem Čurkem, vysloužili potlesk a spršku spodního prádla od skalních fanynek. Mariána přišla na tuto významnou událost podpořit i jeho manželka Katka s jejich nejmladší dcerkou Klárkou (1)
dano

 

 

 

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace