Přejít na menu Přejít na obsah

Islandští Kaleo se vrátí do Česka

20. 6. 2024

Redakce Aktuálně

Kaleo oznámili své evropské turné, ve kterém se našlo místo i na návštěvu hlavního města České republiky. Kapela v čele s charismatickým zpěvákem JJ Juliem Sonem na podzim poctí návštěvou O2 Universum.

Rocková skupina z drsného Islandu byla založena roku 2012. Kaleo posléze podepsali smlouvu s Elektra Records a přesídlili do USA. Zajímavostí je určitě fakt, že jejich hudba byla použita ve světoznámé videohře Far Cry 5.

JJ Julius Son se rozpovídal například i o skladbě Rock N Roller: „Napsal jsem ji v počátcích kapely KALEO. Hned jsme ji začali hrát a od té doby ji hrajeme v našem setu, obvykle jako poslední píseň na našich koncertech. Když jsme šli do studia pro naše nadcházející album, všichni jsme se rozhodli, že je čas nahrát pořádnou verzi skladby a konečně ji vypustit do světa.“

Kaleo rozezvučí pražské O2 Universum poslední listopadový den, tedy 30. listopadu 2024. Vstupenky lze zakoupit online od 1290 korun zde. Zakoupit lze také VIP balíčky. Na všech evropských zastávkách vystoupí jako support Júníus Meyvan.

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace