Přejít na menu Přejít na obsah

Jubilejní Beats for Love láká na novinky

19. 6. 2024

Redakce Aktuálně

Desátý ročník festivalu Beats for Love přinese kromě programu plného hvězdných interpretů také bohatou nabídku doprovodných programů i celou řadu novinek a vylepšení. Jednou z hlavních novinek je zavedení bezhotovostních plateb.

Maraton taneční muziky pod širým nebem nabídne více než pět stovek interpretů. Beats for Love ovšem neláme rekordy pouze v počtu vystupujících.

„Jsme nejnavštěvovanějším hudebním festivalem v ČR. Největším open air multižánrovým festivalem ve střední Evropě. I díky tomu jsme se dostali mezi top deset nejvýznamnějších festivalů Evropy,“ popisuje ředitel festivalu Kamil Rudolf.

Větší areál, vinylové desky i svatba

Organizátoři slibují skokový rozdíl mezi letošním a uplynulými ročníky. Zvětšen bude například areál festivalu, což nabídne více prostoru, pohodlí a také odpočinkových zón pro návštěvníky. Úprav se dočkal i festivalový program, na jednom z pódií se bude hrát výhradně z vinylových desek a převážně hudba devadesátých let, kdy zažívala taneční muzika naprostý boom.

Unikátní také bude muzeum festivalu, ve kterém organizátoři připomenou historii Beats for Love. A za zmínku stojí jistě i první reálná svatba fanoušků Beats for Love, která se odehraje přímo na festivalu. Návštěvníci se mohou těšit i na jedinečné performance odehrávající se v různých částech areálu. K vidění budou taneční exhibice, fireshow, vystoupení pouličních umělců nebo průvod s pojízdnou a pohyblivou sochou mýtického stvoření.

Festival jde ale i za hranice zábavy a pohody. Jako každý rok uspořádá charitativní sbírku Beats for Charity. Letos pomůže vybraný příspěvek devítileté Isabel Kavalové a půlročního Doriána Příborského.

Zcela poprvé bude Beats for Love probíhat ve striktně bezhotovostním režimu. Pro návštěvníky to znamená především více finanční bezpečnosti a méně starostí s placením. Tento systém by měl urychlit stání ve frontách na občerstvení či merch.

Vstupenky na desátý ročník festivalu Beats for Love můžete zakoupit online zde.

(foto: Beats for Love, Matúš Šafránka)

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace