Přejít na menu Přejít na obsah

Molchat Doma se vrací koncertovat do Prahy

21. 6. 2024

Redakce Aktuálně

Po třiceti měsících se běloruští Molchat Doma vrátí do hlavního města České republiky. V listopadu se opět představí v Praze. Tentokrát v sále velké Lucerny.

Před dvěma a půl lety měli Molchat Doma zahrát v pražském Futuru. Pro velký zájem o vstupenky se ale koncert přesunul do Roxy. I zde ovšem vstupenky velmi rychle zmizely, tudíž se pořadatelé letos rozhodli pro koncert ve velké Lucerně, kde by měl být prostor dostačující.

Kapela vznikla před sedmi lety v běloruském Minsku. Dnes ovšem tvoří z Los Angeles. Žánrově oslovují obrovské množství fanoušků po celém světě. Jejich hudba je temná, ale zároveň se na ni dá tančit. Jejich tvorbu byste mezi ostatními spolehlivě poznali, tak originální je jejich hudba.

Do Prahy dorazí 22. listopadu Molchat Doma s novou deskou Belaya Polosa. Nové album tahle parta vydává po čtyřech letech a oficiální datum vydání je 6. září 2024. Měla by být svědectvím o změnách ve složité době. „Celá deska je takovým náhledem, úhlem pohledu, skrz který se snažíme reflektovat, co všechno se nám stalo,“ říká Raman Kamahortsau, který muziku skládá a produkuje.

Budou to noví Molchat Doma. A přitom jistě se show, kterou od nich jejich fanoušci očekávají i požadují. Vstupenky můžete zakoupit od 890 korun online zde.

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace