Přejít na menu Přejít na obsah

Nemo přivezou první evropské turné do pražského Roxy

18. 6. 2024

Redakce Aktuálně

Letošní vítěz Eurovision Song Contest se chystají na své první evropské turné. Jednou ze zastávek potěší také tuzemské publikum. V dubnu 2025 se představí v pražském klubu Roxy.

Energická show a pódiová prezentace ve švédském Malmö při letošních cenách Eurovision Song Contest v podání švýcarské skupiny Nemo, při songu The Code, si podmanila fanoušky po celém světě.

Od roku 1988, kdy Eurovize odstartovala, získali Nemo pro Švýcarsko první vítězství. Nemo se narodili roku 1999 v malém dvojjazyčném městě Biel ve Švýcarsku. Ve třinácti letech se přihlásili na inzerát na konkurz k muzikálovému hitu Ich war noch niemals in New York. A na rok se stali součástí souboru.

Roku 2016 se Nemo proslavili rapem. A to díky vystoupení na SRF Virus. Následně vydali dvě EP, z nichž se celkem sedm písní dostalo do oficiální švýcarské singlové hitparády. Nemo dosáhli zlatého i platinového statusu a ve svých osmnácti letech dokonce získali pět ocenění Swiss Music Awards.

Do Prahy přicestují 16. dubna 2025 do klubu Roxy. Vstupenky jsou v prodeji zde za 790 korun.

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace