Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

SHE DREW A GUN doprovodí Finka

21. 9. 2015

Redakce

Angličtí freak folkaři She Drew a Gun doprovodí Finka na jeho podzimním turné. Zahrají 9. listopadu v pražském Roxy a o den později na brněnské Flédě. Půjde vůbec o první možnost vidět čerstvý objev BBC 6 v České Republice.

Hledá se nejkrásnější metalistka roku 2015. Vybírejte s námi!

18. 9. 2015

Redakce

Je k nevíře, že až do loňského roku neměl metal svou vlastní soutěž krásy, která by světu dokázala, kolik nádherných dívek holduje té nejtvrdší muzice. Byly tady pokusy, nesmělé náznaky a letmá soutěžení. Pořád se ale jenom opatrně klouzalo po povrchu. My jsme tomu učinili přítrž a letos v nastoleném trendu hodláme pokračovat! Jsme tady od toho, abychom už podruhé vyhlásili novou metalovou královnu krásy!

Ellie Goulding se vrací v lednu do Prahy

18. 9. 2015

Redakce

Už před dvěma lety ve vyprodaném Sasazu nikdo nepochyboval, že se rodí opravdová hvězda. Ellie Goulding, v současnosti jedna z nejvyhledávanějších zpěvaček vůbec, se vrací do České republiky. Před sebou má vydání dlouho očekávaného alba a evropské turné, v jehož rámci se 30. ledna 2016 zastaví i v pražské O2 areně.

THE NOISY FREAKS podpoří Gramatika

17. 9. 2015

Redakce

Francouzské tanečně elektronické duo The Noisy Freaks doprovodí Gramatika na obou jeho českých zastávkách. Na jejich show se tak můžete těšit 4. listopadu v pražském Roxy a 7. listopadu na brněnské Flédě.

EMPRESS OF v listopadu podpoří Purity Ring

16. 9. 2015

Redakce

Americká skladatelka a zpěvačka Empress Of zahraje 5. listopadu spolu s Purity Ring v pražském klubu Roxy.Svůj debut Me vydala Lorely Rodriguez alias Empress Of teprve jedenáctého září, ale již dříve na sebe velmi výrazně upozornila experimentálními skladbami Colorminutes, které publikovala na youtube.

Wolf Alice zavítají poprvé do Prahy

14. 9. 2015

Redakce

Wolf Alice – kapela, která svůj debut vydala teprve letos v červnu a přesto jí patří pódia i těch největších festivalů – zavítá poprvé do Prahy v rámci zavedené koncertní série Excelent Jukebox. Svoji českou koncertní premiéru si odbude v Paláci Akropolis 26. února 2016.

Scooter si po nabité letní sezóně dopřeje výjimečný koncert v Praze

14. 9. 2015

Redakce

Scooter jel přes léto na plný plyn, a má za sebou řadu vyprodaných koncertů a velkých festivalů. Vrcholem letní sezóny byl velký open air v Hamburku, na kterém kapela vypustila do světa nový singl Riot. Nyní toto legendární uskupení odpočívá a připravuje nové album. Klidnější období si zpestří koncertem v Malé sportovní hale na pražském Výstavišti, kde vystoupí 13. listopadu 2015 od 19 hodin se speciálními hosty. 

Legendární jamajská kapela The Gladiators vystoupí poprvé v Praze

10. 9. 2015

Redakce

26. října se do České republiky poprvé podívá jamajská reggae skupina The Gladiators, jejíž počátky se datují do roku 1965, kdy začínali v kultovním Studio One. Dodnes mají za sebou přes 40 alb a jejich nejnovější deska Back On Track vyšla v minulém roce. S novým albem se stal součástí kapely také nový frotman - mladý a velmi talentovaný zpěvák Droop Lion.

Asian Dub Foundation se v Listopadu vrátí do ČR

10. 9. 2015

Redakce

Asian Dub Foundation se po úspěšném vystoupení na vyprodaném festivalu Rock for Churchill vrátí 5. listopadu do České republiky. Přírodní areál vroutecké Myslivny vymění za klubovou atmosféru Lucerna Music Baru, kam přivezou novou desku More Signal More Noise.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace