Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

Za týden vypukne v Praze velkolepá párty s legendárními Scooter

6. 11. 2015

Redakce

Párty letošního podzimu vypukne příští pátek 13. listopadu v Malé sportovní hale na Výstavišti. Energická show legendy evropské taneční hudby, německé kapely Scooter v čele s charismatickým H. P. Baxxterem naservíruje českým fandům nabušený set plný osvědčených hitů i aktuálních novinek.

Kensington (NL) v Rock Café už 4. listopadu!

2. 11. 2015

Redakce

Již tento týden ve středu odehraje nizozemská indie kapela Kensington svůj v pořadí druhý pražský koncert. Po půl roce se vracejí do Rock Café, aby předvedli skvělou show plnou divokých kytarových riffů a melodií, které vyburcují i toho největšího stoika!

H2O v Praze předvedli show, na kterou se lehce nezapomene

29. 10. 2015

Redakce

New Yorkští HC veteráni H2O působí na scéně už od roku 1994, kdy se frontman Toby Morse rozhodl, že by chtěl nejen tahat bedny kolegům ze Sick Of It All ale i hrát svoji vlastní hudbu. V tomto případě hardcore punk jako řemen silně ovlivněný skate and straight edge scénou, kterým H2O začali psát svoji kapitolu New Yorkského hardcoru.

Hollywood Undead se v Česku líbí, lístky od zítřka

29. 10. 2015

Redakce

Po úspěšném koncertu ve Velkém sále Lucerny se do Prahy vrací jedna z nejpopulárnějších rap-rockových formací, američtí Hollywood Undead. Tentokrát vystoupí 2. dubna 2016 ve Foru Karlín. Vstupenky budou k dostání od 30. října v 10h na GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Londýnští Brother & Bones (UK) představí své debutové album

22. 10. 2015

Redakce

Ačkoliv bývá tato kapela co do hudebního žánru, ve kterém se pohybuje, často srovnávána s Mumford & Sons, frontman Richard Thomas se snaží s ostatními členy kapely šlapat vlastní cestičku a mít osobitý hudební projev. Brother & Bones přesahují hranice žánrů a prolínají nezkreslenou akustickou kytaru s naléhavým alt-rockovým zvukem.

Transmission - The Creation se blíží, zahraje i Markus Schulz

21. 10. 2015

Redakce

Po loňské edici, která zavedla do Prahy lidi z více než 50ti zemí světa, se 21. listopadu 2015 v pražské O2 areně uskuteční další každoroční show a budeme tak svědky nového unikátního zážitku. Letošní edice nese název ’The Creation’, což je téma přímo epických rozměrů, které vypráví o tajemstvích života a provede nás 7 dny stvoření.

Nouvelle Prague přivítá Kadebostany a Lenku Dusilovou s Baromantikou

16. 10. 2015

Redakce

Třetí ročník mezinárodního showcasového festivalu a hudební konference Nouvelle Prague, který se uskuteční 6. a 7. listopadu v prostorách pivovaru Staropramen, oznamuje jména svých letošních headlinerů. Tím zahraničním bude švýcarský umělecký kolektiv Kadebostany, českým headlinerem pak Lenka Dusilova a Baromantika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace