DESPERADOS HIGH JUMP letos již po patnácté a zase jinak
Skoky z téměř třicetimetrové výšky
Diváky čeká také exhibice nejlepších skokanů z výšky přes dvacet metrů. V roce 2013 padl rekord akce HIGH JUMP v podobě skoku z výšky třiceti metrů v podání Michala Navrátila. Tato výška se rovná skoku z desátého patra panelového domu. Bude tento machrovský kousek letos překonán? Již tradičně bývá tato exhibice jedním z vrcholů celé akce.
Patnáctý ročník DESPERADOS HIGH JUMP nabídne také doprovodný program, kterého se bude moci účastnit každý, ať už jsou to workshopy na hrazdách, slack line nebo trampolínách. Novinkou oproti předchozím ročníkům bude exhibice akrobatického letce Martina Šonky. Ten pravidelně startuje v rámci celosvětové tour Red Bull Air Race. Diváci se tedy mohou připravit na divoké průlety akrobatického letadla přímo nad jejich hlavami. Návrat hlásí skupina akvabelistů KRASOPLAVCI, jež byla v minulosti třešinkou na dortu celé akce.
Headlinerem hudební sekce angličtí Stereo MC's
nabitými sety baví publikum po celém světě. A to není vše, více ale zatím organizátoři prozrazovat nechtějí. O zábavu bude jako vždy dobře postaráno a občerstvení všeho druhu bude zajištěno.Vstupné je výhodnější zakoupit s předstihem
Vstupenky na akci DESPERADOS HIGH JUMP 2014 je výhodné zakoupit s předstihem. Cena v lístku, který lze pořídit v síti Tickestream, je 500,-Kč. Nabídka vstupenky za tuto cenu je časově omezena do konce června. Poté budou do prodeje uvolněny vstupenky za cenu 700,-Kč. Ten, kdo se rozhodne vstupenku zakoupit až na místě v den akce, si musí připravit 800,-Kč.
Nejnovější komentáře
Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.