Přejít na menu Přejít na obsah

Monkey Business na Paloučku: Přehlídka ležérního stylu a dokonalé funky muziky


Další ze série koncertů na Paloučku u olomouckého S-Klubu bylo 22. července vystoupení Monkey Business. Nepřehlédnutelná kapela si vodila publikum jako na drátkách.

Kamkoli přijedou "Mankáči", je to záruka skvělé zábavy. Do poslední chvíle se fanoušci těší na jejich kostýmy, které jsou vždy originálnější než třeba současná nařízení naší vlády. No uznejte sami, Matěj Ruppert je v dámských šatech naprosto neodolatelný.

V humorném duchu se nesla celá dvouhodinová show plná funkových pecek. Kapela byla skvělé sehraná a všichni členové se perfektně doplňovali. Zpestřením byly lechtivé vtipy - pravidelní návštěvníci jejich koncertů už vědí, že tahle parta má svůj specifický humor, který s ní její fanoušci sdílejí. Humor se odráží i v názvech některých písní, které zazněly - Sex And Sport? Never!, Who Killed My Libido?, Saturday Night Is Over, Piece Of My Life, My Friends či improvizovaná píseň V Cáchách, která vznikla přímo na místě. Kapela má schopnost obrovské interakce s publikem, což je vždy výhodou - a přesně to předvedla i v Olomouci.

Po show jsme se setkali s Matějem Ruppertem a protože členové naší redakce přímo milují maďarštinu, vznikla v tomto krásném jazyce i Matějova zdravice, kterou můžete zhlédnout na našem Instagramu.

Text: Nico Moro, Lenka Jochcová
Foto: Milan Papežík

 

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace