Přejít na menu Přejít na obsah

Overtone Festival odkrývá další jméno - The Asteroids Galaxy Tour

31. 7. 2015

Redakce Novinky

První edice Overtone Festivalu hlásí další přírůstek do line-upu – před německými Milky Chance se představí indie popová úderka z Dánska - The Asteroids Galaxy Tour. Lístky na Overtone jsou k dostání na GoOut.cz za 690 Kč. První vlna vstupenek za výhodnější cenu je již vyprodána.

Jádro kapely The Asteroids Galaxy Tour tvoří zpěvačka Mette Lindberg a skladatel a hudebník Lars Iversen. Jejich mix psychedelie, acid jazzu a barevných refrénů jsme mohli poprvé slyšet v roce 2008. Od té doby stihla dvojice z Kodaně vydat tři studiová alba a předskakovat třeba Amy Winehouse nebo Katy Perry. Jejich skladba Around The Bend použil Steve Jobs v celosvětové reklamě na iPod Touch a další skladby zazněly třeba v seriálech Gossip Girl, Chuck nebo Mad Men. The Asteroids Galaxy Tour se představí na Overtonu v pražských Riegrových sadech už 15. srpna.


Vedle Milky Chance a The Asteroids Galaxy Tour festival představí další dva interprety aktuální hudební scény. Jedno zahraniční a jedno české jméno bude odhaleno již v příštích několika dnech.

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace