Přejít na menu Přejít na obsah

Stále rozesmátý Ben Cristovao nakazil ve Šternberku úsměvem stovky fanoušků


Pár dnů po koncertě Tomáše Kluse jsme byli opět svědky toho, že se může umělec pro své fanoušky rozkrájet a udělá vše pro to, aby neodcházeli zklamaní. Do Šternberka přijel totiž Ben Cristovao.

Ben se vypracoval
Statisíce followerů na Instagramu, milióny zhlédnutí videí na YouTube a davy fanoušků na koncertech, to je ve zkratce Ben da Silva Cristóvão. Kdo by před lety řekl, že se jeden z prvních vypadnuvších finalistů první Česko-Slovenské SuperStar vypracuje v jednoho z nejžádanějších českých umělců, a dokonce bude za naši republiku nominován na Eurovizi? Dosáhl také sportovních úspěchů na mezinárodním poli v jiu jitsu, a navíc to má v hlavě srovnané - mimo jiné mu leží na srdci etické chování ke zvířatům a problematika opuštěných psů a koček.

Došlo na všechny hity? Asio
Ben to se svými fanoušky umí. Za každých okolností má na tváři úsměv a dobrou náladu umí předávat téměř mrknutím oka. Své příznivce obšťastnil svým asi hodinu a půl dlouhým setem, ve kterém zazněly hity jako Nohy, Pure Girl, Sweet Chilli, Poslední nebo asi největší z hitovek Asio.

Koncertu dodalo na atmosféře krásné prostředí
Koncert se konal v hradní zahradě a sám Ben popsal bezprostřední blízkost Šternberského hradu za jeho zády za jedinečnou. Po své show se vrhl mezi své fanoušky a dostál svému mottu, že jsou pro něj na prvním místě.

Text: Milan Papežík, Eva Janalíková

Foto: Milan Papežík

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace