Přejít na menu Přejít na obsah

Svojšice budou a zahraniční hvězdy též


Legendární festival se nakonec přece rozjede za podpory zahraničních DJs a uskuteční se tak nezapomenutelný mejdan, který slibují pořadatelé tohoto legendárního Open Airu. Co se stalo? A jaké změny nastaly? To se dočtete v následujícím vyjádření pořadatele.

 

Slovy pořadatele Dj Džejára:

To, proč končíme, ví snad každý. Pokud ne, dočtete se to níže v článcích na našem facebooku. Chci vám osobně poděkovat za nesmírně pozitivní přístup a pochopení mého rozhodnutí. Stovky reakcí, osobních odpovědí a přání na můj email, telefon, Facebook atd. jsem si přečetl a s úctou a respektem k vám všem i prožil. Bylo to neuvěřitelně silné a pozitivní zjištění. Má práce a osobní přístup k celému projektu si našel zaslouženou odezvu a já jsem rád, že jste to cítili správně!

Letošní lineup jsem si udělal přesně jako v roce 2000, tak jak jsem chtěl a bez kompromisů. Bez toho, aniž bych musel přemýšlet, že toto je headliner, který natáhne mladé, toto je vhodný adept zase pro tuto partu apod. Prostě čistě podle sebe a svého srdce. Přijede můj bratr Toky s něčím, z čeho se pos......, z Argentiny se už potřetí vrátí můj milovaný Adrian Hour, který je pro mě totální jedničkou. Chtěl jsem už delší dobu slyšet Steva Muldera a Roberta Capuana, jejichž desky několik let hraju. Tak si je vezu. K tomu Lucka, Chris a další banda kámošů. 

Pár lidí, které za mixem až tolik neznáte, ale stojí v zákulisí mnoha velkých věcí na taneční scéně. A z dávné bandy třeba Dj Aiffel. Ten bude mixovat a skrečovat jak za starých časů. Když jsem to u něj viděl poprvé v obchůdku s deskama na pražském Žižkově v roce 1998, culil jsem se jak malé děcko. Nikdy nezapomenu! Mistr Elektrabel, když jsem si na něj vzpoměl a volal mu, řekl mi, jak upřímně si přál, abych zavolal. To budou ty pravé narozky. Lidí, kteří si cení toho, že Svojšice byly. 

Narozky plné vzpomínek, nostalgie a slz. Tento ročník je pro mě jen o hudbě a vás všech, kteří naším fesťákem žijete. Protože věřím, že právě teď to budou ty nejsilnější Svojšice. Myslím tím energii, která nás čeká. Tady není prostor na řešení drobností, jestli jsme v pátek, nebo jsme v sobotu, kdo tam hraje a kdo ne, že vstupenka stojí čtyři kila a že jsem v práci a nebo že je ten den jiná akce...

Jsem si 100% jistý, že dorazí TI, kterým je elektronická hudba vším, TI, které náš festival opravdu zajímá a cítí ho jako součást svého života. Tak jako já a moji nejbližší. A všechny takové zvu na naše společné 15. narozeniny. A jestli vás bude 1000 a nebo 10 000 vem čert Emotikona smile Bude to kurva jízda!!!

Petr Dzingel aka Džejár

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace