Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele HonzeeQ

Electronická stage na Jam Rocku - JamDance

27. 5. 2015

HonzeeQ

Novinka která potěší příznivce elektronické taneční scény se objeví na Žambereckém Jam Rocku, který si připravil dvoudenní JamDance stage, na které se představí zahraniční a tuzemští DJs.

Svojšice budou a zahraniční hvězdy též

20. 5. 2015

HonzeeQ

Legendární festival se nakonec přece rozjede za podpory zahraničních DJs a uskuteční se tak nezapomenutelný mejdan, který slibují pořadatelé tohoto legendárního Open Airu. Co se stalo? A jaké změny nastaly? To se dočtete v následujícím vyjádření pořadatele.

Traktor Control S8 - Vlajková loď od NI

11. 3. 2015

HonzeeQ

Společnost Native instruments (NI) představila koncem roku 2014 svůj bezkonkurenční model S8. Tato špičková konzole dosáhla několika vylepšení a změn, přičemž tou zásadní změnou je absence tzv.Jog Wheels.

Mácháč vs. Svojšice - Dvojnásobná oslava 15. narozenin

18. 2. 2015

HonzeeQ

Letošní léto se ponese ve znamení čísla 15. Dva nejstarší Open Air festivaly, zaměřené na elektronickou taneční muziku, oslaví úctyhodné výročí svého působení. Oba dva festivaly vznikly ve zlaté době taneční scény a podařilo se jim přežít taneční krizi. Díky mohutné podpoře svých příznivců, tak mohou oslavit 15.let své působnosti  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace