Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele HonzeeQ

Dreamland - Rozplývající se sen

4. 2. 2015

HonzeeQ

Dreamland - Generation je plánovaným festivalem snů. Uskutečnit se má 13.3.2015 na brněnském výstavišti. Samotný podtitul festivalu napovídá: Live Your Dream. A opravdu to tak vypadá, že fanoušci mohou začít žít svůj sen.  

Westbam - Electro legenda oslaví kulaté 50. narozeniny

21. 1. 2015

HonzeeQ

Německý DJ, producent, zakladatel Mayday, druhý duchovní otec velké Love Parade a především veliký bavič Maximilian Lenz alias DJ Westbam, oslaví 4.března kulaté 50. narozeniny. Tento showman a majitel nahrávací společnosti Low Spirit Recordings, je jedním z mohykánů německé hudební scény.  

Trance music - Stimulující melodická nálož z Nizozemí

16. 12. 2014

HonzeeQ

Jedním z nejoblíbenějších žánrů elektronické scény je bezpochyby styl, který se formoval na počátku 90.let v Nizozemí a postupně se rozšiřoval přes evropské kontinenty a do USA. Jeho původ vychází ze směsice Techna a House a on sám zůstává základem, pro další hudební mutace. Jeho výstižný název je Trance.  

LOVE PARADE - legendární festival aneb Smutná hudební pouť

2. 12. 2014

HonzeeQ

Mezi příznivci elektronické muziky snad neexistuje nikdo, kdo by neznal pojem Love Parade. Byl to svátek celé techno scény a neexistoval snad nikdo z příznivců tohoto žánru, kdo by alespoň na malou chvíli nezatoužil, stát se jeho součástí a užít si jeho nenapodobitelnou atmosféru.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace