Přejít na menu Přejít na obsah

Zpěvák Mikuláš Hrbáček pokřtí debutový singl ve své rodné Ostravě


V polovině července vydal zpěvák Mikuláš Hrbáček svůj první singl Miss You, který zaznamenal na kanále YouTube obrovský úspěch. Za měsíc má přes 100 tisíc zhlédnutí a mladý zpěvák z plných sil připravuje další videoklip. Co by to ale bylo bez pořádného koncertu a křtu? Ten proběhne v sobotu 29. srpna ve velkolepém stylu ve zpěvákově oblíbeném klubu Garage v jeho rodné Ostravě.

A proč nezvolil na křest raději Prahu? "Vím, že se většinou tyto party dělají v Praze, v městě médií. Ale já jsem věrný svému městu. Když jsme začali křest plánovat, ani na sekundu mě nenapadlo, že by to mělo být jiné město než Ostrava," prozradil Mikuláš. Na svůj velkolepý koncert si dokonce přizval pár hostů. Budou jimi jeho kolegové ze SuperStar. Přijetí pozvala zpěvačka Alžběta Kolečkářová, Martin Šafařík a z letošního ročníku Giovanni Ricci se svou přítelkyní Martinou Koniarikovou. Vstupenky jsou v předprodeji v síti TicketLive.

Mimo slibně rozjetou pěveckou kariéru má Mikuláš svoji vlastní značku oblečení Atheris a momentálně chystá třetí kolekci. Ty dvě první byly během několika minut beznadějně vyprodané.

Text: Milan Papežík
Foto: Milan Papežík, archiv Alžběty Kolečkářové, TV Nova

Alžběta Kolečkářová

Martin Šafařík

Martina Koniariková & Giovanni Ricci

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace