Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Kateřina Hejčová

Energická SHAKRA a její „Snakes & Ladders tour 2018“: již tento týden v Praze!

Pod záštitou hudební agentury Pragokoncert vystoupí v Praze hard rocková skupina Shakra. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 8. března v hudebním klubu Nová Chmelnice. Tato pětice původem ze švýcarského Trub vznikla roku 1990 (tehdy ještě pod svým starým názvem “Ruckus“) a na svém kontě má 11 studiových alb. Tím nejnovějším je album “Snakes & Ladders“, které vyšlo 10. listopadu roku 2017 a kapela ho představí fanouškům na stejnojmenném turné “Snakes & Ladders tour 2018“.

Arakain a jeho pětatřicet. Zbývá týden do vypuknutí turné!

Již koncem listopadu loňského roku jsme Vás informovali o jarním XXXV Double Tour skupiny Arakain k příležitosti 35. výročí existence kapely. V rámci narozeninového turné Arakain odehraje na každém místě hned dva koncerty ve dvou po sobě jdoucích dnech. Ten zahajovací proběhne již za týden 3. března v Polné u Jihlavy, jako je tomu poslední roky tradicí. Koncertní šňůra čítá celkem 30 koncertů na 15 místech napříč celou republikou a potrvá až do května. Nyní Vám přinášíme aktualizované informace a novinek opravdu není málo!

Američtí Skillet: Již tento týden u nás!

28. 11. 2016

Kateřina Hejčová

Pod záštitou hudebního festivalu Rock for People vystoupí v České republice rocková kapela Skillet, a to rovnou dvakrát! Americká formace z Memphisu se do České republiky vrací po 5 měsících v rámci evropského Unleashed tour, pojmenovaném podle desátého řadového alba, které vyšlo 5. srpna tohoto roku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace