Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

Valentýnská nabídka: zvýhodněné ceny vstupenek na Votvírák

9. 2. 2018

Redakce

Love is in the air! Za pár dní tu máme Valentýna, a překvapením možná bude, že i české festivaly přicházejí s nabídkou vztahující se k tomuto svátku. 14. 2. budou po celý den zvýhodněné ceny klubových karet Standard a Kombi. Ale pozor - jedná se o valentýnskou nabídku, a tak tyto zvýhodněné ceny platí při koupi dvou (případně více) kusů.

Alt-J včera otřásli vyprodaným Forem Karlín

5. 2. 2018

Redakce

Již měsíc před samotných koncertem byli Alt-J beznadějně vyprodaní, a bylo tak nadmíru jasné, že se české publikum na jejich první samostatný koncert těší. Přestože už si někteří mohli jejich premiéru odbýt před dvěma lety v rámci festivalu Colours Of Ostrava, příjemné prostory a akustika Fóra Karlín nabízí přece jen lepší zázemí pro koncerty kapel tak výjimečného zvuku jako jsou Alt-J.

Wohnouti natáčeli videoklip v Africe

29. 1. 2018

Redakce

Část kapely Wohnout se vydala do Afriky objevovat krásy Keni, navštívit malou nemocnici Itibo a hlavně natočit videoklip. Ten má podpořit sbírku na koupi dýchacího přístroje do místní nemocnice Itibo, kterou zde vede český lékař Aleš Bárta.

Cocotte Minute a Pio Squad startují společné RUDE BOYS RALLYE

16. 1. 2018

Redakce

Nejsvébytnější české ikony svých žánrů vyrazí na společnou spanilou jízdu skrz Česko. Na části tour vystřídá Pio Squad stoupající slovenská hvězda Bijouterrier. Po loňském prozatím nejúspěšnějším turné, jehož součástí byl i beznadějně vyprodaný pražský Lucerna Music Bar, přicházejí Cocotte minute s dalším originálním konceptem.

Nový rok startuje Xindl X videoklipem k singlu Věčně nevěrná!

11. 1. 2018

Redakce

Na konci února přijde na plátna kin film Milana Cieslara Věčně tvá nevěrná, ze kterého je sestříhaný i videoklip k aktuálnímu singlu Xindla X - Věčně nevěrná. Úvodní píseň nazpíval úspěšný písničkář se zpěvačkou Sabinou Křovákovou a podle dosavadních reakcí má tento duet opět našlápnuto na přední příčky hitparád.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace