Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

Nový rok startuje Xindl X videoklipem k singlu Věčně nevěrná!

11. 1. 2018

Redakce

Na konci února přijde na plátna kin film Milana Cieslara Věčně tvá nevěrná, ze kterého je sestříhaný i videoklip k aktuálnímu singlu Xindla X - Věčně nevěrná. Úvodní píseň nazpíval úspěšný písničkář se zpěvačkou Sabinou Křovákovou a podle dosavadních reakcí má tento duet opět našlápnuto na přední příčky hitparád.

Pražský koncert Alt-J již téměř vyprodán

8. 1. 2018

Redakce

Britská formace se přijede do Prahy představit na začátku února. Pokud jste tedy nestihli jejich premiéru v Praze před dvěma lety nebo jejich koncert v rámci festivalu Colours of Ostrava, neváhejte už ani chvíli. Zbývá doslova pár kusů vstupenek. 

Nový festival přiveze na zahajovací ročník Ricarda Villalobose

21. 12. 2017

Redakce

První ročník festivalu UP se bude konat 11. - 13. května příštího roku na jednom z nejstarších významných pražských míst, na Výstavišti v Holešovicích. Slibuje silný start, příznivce elektroniky láká na jména jako jsou ostřílený Ricardo Villalobos, Sonja Moonear nebo Magda. Jako support byli mimo jiné oznámeni i Ion Ludwig, Barac či Luigi Tozzi. Line-up pak doplní sestava místních umělců jako je Oliver Torr, Fatty M, Schwa a Bruno Curtis.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace