Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

TRANCEFUSION – POWER OF ELEMENTS odstartuje 19.4.

3. 2. 2014

Redakce

Průmyslový Palác v Praze již brzy znovu oživne pod rytmy trancové hudby v rámci akce Trancefusion Power of Elements. Tato živly nabitá party vypukne 19. 4. 2014 a její 13. hodinový program bude servírovat čistý trance svým fanouškům z celého světa. Tento rok se mohou těšit na exkluzivní sety světových DJ, kteří byli poskládáni do silného line-up tak, aby uspokojili i ty nejnáročnější posluchače této hudby.

Legenda česko-slovenské rockové písničky Pavol Hammel vydává album Live, které podpoří i koncertním turné

28. 1. 2014

Redakce

Krátce po svých 65. narozeninách naděluje sobě i svým fanouškům koncertní dvojalbum Live, na nějž zařadil to nejlepší ze své takřka padesátileté kariéry. Pavol Hammel - muž, jehož poetické, někdy křehké a jindy vtipně hravé písně s texty Borise Filana a Kamila Peteraje patří dodnes k tomu nejlepšímu, co přinesla historie československé populární hudby od poloviny šedesátých let.

ČERVENCOVÝ AERODROME FESTIVAL POSILUJE LINE UP O ALICE IN CHAINS A DALŠÍ

27. 1. 2014

Redakce

Aerodrome festival se rozrůstá o další účinkující. Před Metallicou, jejímž vystoupením program na holešovickém Výstavišti 8.července vyvrcholí, vystoupí také grungeoví průkopníci Alice In Chains,  finští králové melodického death metalu - Children Of Bodom a naděje norské metal-rockové scény  Kvelertak.

V ČERVNU SE DO PRAHY VRÁTÍ JARED LETO A JEHO THIRTY SECONDS TO MARS

19. 12. 2013

Redakce

Americká skupina Thirty Seconds To Mars se 30. června příštího roku vrátí do Prahy. Dějištěm jejich velkolepé show na podporu aktuálního alba Love, Lust, Faith and Dreams bude Tipsport Aréna. Vstupenky uvede do prodeje ve středu 18. prosince společnost Ticketpro. Stání u pódia vyjde příznivce skupiny na 1290 korun, standardní stání na 990 Kč.

Report: komorní koncert Milowa a IAN byl jedním slovem výborný

11. 12. 2013

Redakce

Praha, 10. 12. 2013. Do pražského music baru Lucerna zavítal belgický zpěvák Milow s jeho kolegou Tomem Vanstiphoutem. Role předkapely se na poslední chvíli ujalo další duo zvané IAN, které vytvořilo narámně povedenou kombinaci, která dokonale navnadila publikum na nadcházející představení belgických kolegů.

Eat You Alive přivezou do pražského Futura porci vizuálního japonského rocku z Nagoji

10. 12. 2013

Redakce

Ve středu 18. prosince ve smíchovském Futuru vystoupí kapela Eat You Alive. Jedna z klíčových kapel japonských rockových stylů Visual kei a Nagoya nei, se vyznačuje značnou výtvarnou stylizací, odkazující ke stránkám kultovních japonských komiksů manga. Eat You Alive však oproti jiným kapelám této množiny úspěšně mixují i postupy angloamerických kytarovek či popu.

Relax Sonic Art: Poslech vleže na vlastních karimatkách

9. 12. 2013

Redakce

ve čtvrtek 12. prosince se uskuteční ve smíchovském klubu Futurum zajímavá akce Relax Sonic Art s podtitulem "Poslech vleže na vlastních karimatkách. Relax při hudbě, kterou ti v noční hodinu soused zaručeně nedovolí...". Širší veřejnost bude mít příležitost poslechnout si letošní skladby z programu Musica nova.

Reproduktory Logitech Z506 5.1 Surround – prostorový zvuk za dobrou cenu

6. 12. 2013

Redakce

5.1. reproduktory s elegantním designem a vyrovnaným zvukem, to jsou Logitech Z506 5.1 Surround Sound. Neohromí sice výkonem, pokud je však nebudete využívat v nadstandardně velké místnosti, nemělo by vám to vadit. Tedy, pokud nepatříte mezi lidi, kteří k dokonalému audiozážitku potřebují, aby poskakoval veškerý porcelán v poličkách a vibrovaly okenní skla

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace