Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

Brněnský JazzFest odstartuje hvězdný pianista Brad Mehldau

19. 2. 2014

Redakce

Do zahájení letošního mezinárodního festivalu JAZZFESTBRNO zbývají pouhé dva týdny. První z koncertů třináctého ročníku festivalu patří 6. března v Janáčkově divadle králi moderního jazzového piana Bradu Mehldauovi, ten do Brna zavítá se svým dnes již legendárním triem.

VELKÁ JÍZDA S THE QEMISTS A N.O.H.A. VYPUKNE UŽ VE ČTVRTEK

18. 2. 2014

Redakce

Už ve čtvrtek 20. února proběhne v Lucerna Music Baru velký mejdan s názvem zimní Rock for Churchill. Populární festival přiveze na svou zimní klubovou verzi hned dvě rozjeté taneční party – britské The Qemists a mezinárodní kapelu N.O.H.A. After party proběhne v režii DJs Pixie & Suki.

ROZHOVOR: Kamil Střihavka - Akustické turné 2014

18. 2. 2014

Redakce

KAMIL STŘIHAVKA - Rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků zahájil 7. února v Kutné Hoře svoje první akustické turné obsahující 12 koncertů. Na turné ho doprovází jeho kapela LEADERS! ve speciálním složení. Turné doprovází videoklip k písni "Ztracenej", který pro Kamila Střihavku natočil Václav "Noid" Bárta.

Doga vyráží na "SPJ" turné se slovenskou partiéčkou BijouTerrier

17. 2. 2014

Redakce

Už v březnu vypukne jedinečné Česko – Slovenské SPJ Tour  rockové legendy DOGA (CZ) a teatro punkové formace BIJOUTERRIER (SK),v čele se skvělou zpěvačkou Zitou Rigondeaux. Bude zahrnovat celkem 11 zastávek. Na slovenské části se objeví i kapela Slobodná vol´ba a na české to budou brněnští Gate Crasher.

Smokie předvedou v Brně glamrockovou smršť již v pondělí

16. 2. 2014

Redakce

Písničky Don't Play Your Rock 'n' Roll To Me, Living Next Door To Alice nebo Oh Carol jsou dodnes hity, jejichž povedené a vemlouvavé melodie mají v uších generace posluchačů. Již 17. února je v brněnské Hale Vodova fanouškům naservírují glamrockové legendy Smokie. O naladění publika se postará pražská kapela J!SCream, kterou pořadatelé vybrali v soutěži uspořádané speciálně pro tento večer.

TRANCEFUSION – POWER OF ELEMENTS odstartuje 19.4.

3. 2. 2014

Redakce

Průmyslový Palác v Praze již brzy znovu oživne pod rytmy trancové hudby v rámci akce Trancefusion Power of Elements. Tato živly nabitá party vypukne 19. 4. 2014 a její 13. hodinový program bude servírovat čistý trance svým fanouškům z celého světa. Tento rok se mohou těšit na exkluzivní sety světových DJ, kteří byli poskládáni do silného line-up tak, aby uspokojili i ty nejnáročnější posluchače této hudby.

Legenda česko-slovenské rockové písničky Pavol Hammel vydává album Live, které podpoří i koncertním turné

28. 1. 2014

Redakce

Krátce po svých 65. narozeninách naděluje sobě i svým fanouškům koncertní dvojalbum Live, na nějž zařadil to nejlepší ze své takřka padesátileté kariéry. Pavol Hammel - muž, jehož poetické, někdy křehké a jindy vtipně hravé písně s texty Borise Filana a Kamila Peteraje patří dodnes k tomu nejlepšímu, co přinesla historie československé populární hudby od poloviny šedesátých let.

ČERVENCOVÝ AERODROME FESTIVAL POSILUJE LINE UP O ALICE IN CHAINS A DALŠÍ

27. 1. 2014

Redakce

Aerodrome festival se rozrůstá o další účinkující. Před Metallicou, jejímž vystoupením program na holešovickém Výstavišti 8.července vyvrcholí, vystoupí také grungeoví průkopníci Alice In Chains,  finští králové melodického death metalu - Children Of Bodom a naděje norské metal-rockové scény  Kvelertak.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace