Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

Srdce a dvakrát tolik kapel – JamRock 2014!

16. 3. 2014

Redakce

Hudební festival JamRock pomalu začíná poodhalovat svá tajemství připravená na ročník 2014. Nakouknout pod pokličku nám dovolil dramaturg festivalu Libor Pavlata. Zajímá vás co si pro vás festival na každý den připravil?

PRAHU ČEKÁ V 26.6. DIVOKÁ JÍZDA S BALKAN BEAT BOX

14. 3. 2014

Redakce

Pokud ještě náhodou nevíte, s kým máte tu čest, tak Balkan Beat Box vyrazili z newyorského undergroundu v roce 2005, kdy vydali eponymní album, jež představilo poprvé světu jejich výbušný hudební koktejl. BBB při skládání neberou ohled na žádné hudební škatulky, prostě si berou to, co se jim zrovna hodí.

Yasiin Bey aka Mos Def v pražské Lucerně už 27. března!

14. 3. 2014

Redakce

Dva týdny zbývají do pražské premiéry legendárního newyorského rappera, herce a aktivisty, který si říká Yasiin Bey aka Mos Def nebo taky Dante z Brooklynu. Zbystřili jste? To je dobře, protože to bude opravdu zásadní událost, ať už máte rádi uvědomělý hip hop nebo ne, tohoto génia slova byste si v Lucerna Music Baru rozhodně neměli nechat ujít.

Dymytry a nové album Homodlak (2014)

11. 3. 2014

Redakce

Ještě jste neslyšeli kapelu Dymytry? To je zvláštní, jedná se totiž o velmi aktivní českou kapelu s rychle rostoucí základnou fanoušků. Jejich žánrem je psy-core jak sami říkají a v současné době vyrážejí na tour spolu s kapelou Arakain, se kterými dokonce nahráli společný song.

Ostrava v plamenech přivítá krom Sonata Arctica také americké W.A.S.P.

11. 3. 2014

Redakce

První ročník festivalu “Ostrava v plamenech”, který se uskuteční 2.srpna v Dolní oblasti Vítkovice, přiveze nově také legendární americkou skupinu W.A.S.P.Blackie Lawless a jeho kapela, kteří letos vystoupí jen na pár festivalech v Evropě, přijali pozvání do Ostravy za svoji více než třicetiletou kariéru vůbec poprvé.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace