Přejít na menu Přejít na obsah

ABBA se po 40 letech vrací s novým studiovým albem


 

Jedna z největších legend populární hudby všech dob ABBA ve čtvrtek 2. září překvapila fanoušky po celém světě novou písní I Still Have Faith In You.

Delší dobu se proslýchalo, že legenda všech legend ABBA po 39 letech něco chystá. Spekulovalo se, že půjde jen o nový, možná i rozlučkový song. Někteří si dokázali představit i společné turné. ABBA své fanoušky překvapila nejen zbrusu novou písní I Still Have Faith, ale oznámila vydání 10 dalších songů na zbrusu novém albu. Člověk by si myslel, že je těch dobrých zpráv pro dnešen už dost, avšak ABBA ještě dál "přiložila" pod pomyslným kotlem, kdy zveřejnila druhou píseň Don't Shut Me Down.

Pod názvem ABBA Voyage chystá hudební skupina také virtuální koncert, při kterém její členové trochu omládnou. Na tento den čekali fanoušci na celém světě a už ani nedoufali, že se to někdy stane skutečností.

Text: Milan Papežík

Foto: Archiv ABBA

 

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace