Přejít na menu Přejít na obsah

Aerosmith: příští rok rozlučkové turné?

18. 4. 2016

Pearl Novinky

Bostonská rocková legenda Aerosmith tvrdí, že jejich příští turné, které plánují na rok 2017, by mělo být jejich poslední. Uvedl to pro americký hudební magazín Rolling Stone frontman kapely Steven Tyler.

„Od května do srpna mám naplánováno třicet vystoupení. Potom, v roce 2017, vyrazíme s Aerosmith na turné. Pravděpodobně bude rozlučkové,“ uvedl Tyler. „Těším se ale na ně bez ohledu na to, jestli ho budeme dělat na rozloučenou, nebo zda ještě půjdeme do studia a nahrajeme další album,“ jako by přece jen chtěl vykřesat maličkou jiskřičku naděje.

Na druhou stranu by byly důvody k něčemu takovému pochopitelné. Aerosmith koncertují od roku 1970, dokonce stále ve stejném obsazení, všem členům je přes šedesát let. Světových turné absolvovali již mnoho, nahráli spoustu alb a prožili přesně to, čemu se říká "sex, drogy a rock'n'roll". Po nedávno se rozloučivších Mötley Crüe by tak z pódií odcházela další legendární kapela, která nechce čekat, až její koncerty budou jen stínem původních Aerosmith.

Ale není ještě všem dnům konec: Přinejmenším pro letošek hovořil Tyler o třiceti koncertech...podívají-li se Aerosmith i do Evropy, stálo by za to na ně vyrazit.

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace