Přejít na menu Přejít na obsah

Billie Eilish hlásí návrat do Prahy


Jedna z největších hvězd světové hudební scény se 1. června 2025 vrátí do pražské O2 areny, ve které představí své nejnovější album Hit Me Hard And Soft. 

K vydání třetího studiového alba Hit Me Hard And Soft, které má vyjít 17. května Billie Eilish oznámila termíny koncertů v arénách, které produkuje společnost Live Nation, v rámci svého turné Hit Me Hard And Soft: The Tour. Od září 2024 se Eilish vydá na severoamerickou část turné, které potrvá až do konce prosince 2024. Od února 2025 bude turné pokračovat v Austrálii a poté ji čekají koncerty v evropských, britských a irských arénách, které začnou v dubnu a potrvají do konce července. Úplný seznam termínů turné naleznete níže nebo na stránkách billieeilish.com.

Nadcházející album Billie Eilish Hit Me Hard And Soft napsala Billie Eilish společně se svým bratrem a dlouholetým spolupracovníkem Finneasem, který album také produkoval. Hit Me Hard And Soft bude k dispozici na všech digitálních platformách a v rámci pokračující snahy o minimalizaci odpadu a boj proti klimatickým změnám také ve všech fyzických formátech v limitovaných variantách ve stejný den, se stejným seznamem skladeb a za použití 100% recyklovatelných materiálů. 

Vstupenky budou k dispozici pro členy Live Nation klubu od 2. 5. 2024 od 10:00 hodin. Klasický předprodej startuje v běžných předprodejích v síti Tickemaster a Ticketportal v pátek 3. 5. 2024 v 10:00 hodin. Jejich cena začíná na 1 250,- Kč. 

Text: Milan Papežík, Live Nation, Echo Promotion s.r.o.
Foto: Archiv Billie Eilish

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace