Přejít na menu Přejít na obsah

CHINASKI: "hlásíme skoro vyprodáno" - k touru Rockfield proto přibyl další termín


V krátkém prosincovém halovém turné kapely Chinaski přibude další koncert. Pro velký zájem o vstupenky na pražskou zastávku ve Foru Karlín 1. prosince se kapela kolem zpěváka Michala Malátného rozhodla přidat další vystoupení na stejném místě o den později. Lístky na koncert 2. prosince budou v předprodeji od pondělí v síti Ticketportal. Fanoušci kapely mohou vybírat z běžných vstupenek na stání a lístků na sezení na posledním balkoně s barem a vlastní šatnou.


© HERMINAPRESS

Aktuální koncertní program populární kapely Chinaski k úspěšnému albu Rockfield původně letos do hal zavítat neměl. Kapelu k tomu donutil zájem fanoušků. Kromě Prahy se další výjimečná prosincová halová vystoupení odehrají v Brně (10.12. DRFG Arena) a Třinci (8.12. Hala Werk). 

„Na první pražské vystoupení Chinaski ve Foru Karlín už zbývá pouze sedmdesát vstupenek. Rozhodli jsme se proto s kapelou přidat další koncert o den později. Zájem fanoušků nás těší,“ říká booking agentka kapely Hana Petřinová. „Podrobnosti o vzhledu scény, speciálním programu nebo hostech kapela bude zveřejňovat postupně v dalších měsících jako překvapení,“ doplňuje Petřinová. Poslední album Chinaski Rockfield se záhy po vydání stalo platinovou a nejprodávanější nahrávkou v České republice. Úspěšný byl i albový singl Víno, jenž se stal dlouhodobě nejhranější písní českých rádií a podobně si vedl i jeho následovník Každý ráno. Za album, které vyšlo i na vinylu, kapela získala tři nominace na Anděla a ze slavnostního ceremoniálu si odnesla sošku za Nejlepší skupinu. Jaro a začátek léta muzikanti trávili na vyprodaném turné.


© HERMINAPRESS

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace