Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Nicola Bernard

FOTOREPORT: Five Finger Death Punch navštívili Prahu. Spolu s nimi přijeli i Megadeth a Bad Wolves

15. 2. 2020

Nicola Bernard

Praha - Do Prahy po dvou letech přijeli kapela Five Finger Death Punch, spolu s ní do zaplněné Tipsport Areny na pražském výstavišti v Holešovicích přijeli i Megadeth a Bad Wolves. Vystoupení, které bylo obohaceno pyrotechnickou a světelnou show dle informací pořadatele navštívilo 10 tisíc lidí. Turné odstartovalo koncem ledna v Helsinkách a končí za týden v Budapešti.  

Skupina GREEN DAY se dočkala nominace na cenu magazínu NME. O vítězství se uchází v kategorii Nejlepší zahraniční skupina.

15. 1. 2017

Nicola Bernard

Výroční ceny NME mají v Británii velkou tradici. Hudební časopis New Music Express je rozdává od roku 1953, mezi laureáty jsou například Beatles, Rolling Stones, Blur, Arctic Monkeys, Manic Street Preachers, The Strokes a celá řada dalších slavných rockových kapel. Letos se mezi nominovanými nejčastěji vyskytuje jméno zpěvačky Beyoncé, která může získat až pět cen. Green Day se o titul nejlepší zahraniční kapely utkají s Kings Of Leon, Tame Impala, A Tribe Called Quest, dvojicí Tegan And Sara a skupinou Metallica.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace