Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Nicola Bernard

Skupina GREEN DAY se dočkala nominace na cenu magazínu NME. O vítězství se uchází v kategorii Nejlepší zahraniční skupina.

15. 1. 2017

Nicola Bernard

Výroční ceny NME mají v Británii velkou tradici. Hudební časopis New Music Express je rozdává od roku 1953, mezi laureáty jsou například Beatles, Rolling Stones, Blur, Arctic Monkeys, Manic Street Preachers, The Strokes a celá řada dalších slavných rockových kapel. Letos se mezi nominovanými nejčastěji vyskytuje jméno zpěvačky Beyoncé, která může získat až pět cen. Green Day se o titul nejlepší zahraniční kapely utkají s Kings Of Leon, Tame Impala, A Tribe Called Quest, dvojicí Tegan And Sara a skupinou Metallica.

The Legends Rock Fest Hořice pošesté: Již víme kapely!

10. 12. 2016

Nicola Bernard

The Legends Rock Fest Hořice. To, co začalo pár let zpátky jako soukromý sen pořadatele Zdeňka Lhoty o vlastním festivalu, se pomalu stává tradicí. Při šestém ročníku lze již takto hovořit. Festival se koná vždy třetí víkend v červenci (příští rok tedy 21.-22. 7. 2017) v areálu u Masarykovy věže samostatnosti.

Rammstein se vrací do Prahy! V květnu 2017 se pokusí vyprodat Eden

22. 11. 2016

Nicola Bernard

Na základě velmi úspěšné koncertní série z tohoto roku, která zahrnovala i vystoupení na festivalech v Buenos Aires nebo Chicagu, budou Rammstein pokračovat v koncertování i v roce 2017. Do Prahy se vrátí po téměř šesti letech od svého posledního vyprodaného koncertu, tentokrát se však svým fanouškům představí pod širým nebem v pražské Eden Aréně. Koncert proběhne příští rok 28. května. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace