Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Nicola Bernard

Není Müller jako Müller - DVOJITÝ KŘEST již brzy v klubu Kotelna

1. 2. 2016

Nicola Bernard

Richard J. Müller, písničkář z Litomyšle. Překvapivě se nejedná o populárního slovenského zpěváka, ale o ambiciózního všestranného a moderního hudebníka. Dne 5.2.2016 pokřtí v klubu Kotelna, Litomyšl své nové 6 písňové EP Kafka na nábřeží, a spolu s legendárním Moimir Papalescu své staronové CD , přesto, že album již vyšlo oficiálně v září 2015 Moonpop.

Votvírák: mezi dalšími dárky jsou MIG 21, Horkýže Slíže, Harlej a Sabina Křováková!

29. 1. 2016

Nicola Bernard

Na pódiích Votvíráku se představí každoročně více než šedesát kapel a zpěváků celé řady žánrů. Kromě již ohlášených Kryštof pořadatelé pomalu odtajňují narozeninové menu festivalu. Jako další chod potvrzují vystoupení oblíbených MIG 21, Horkýže Slíže a návrat tradičních účastníků festivalu Harlej. Nováčkem je rocková vycházející hvězdička Sabina Křováková, která doplní páteční program rockové stage.  

Přeštěnice WARM UP 2016 s Totálním nasazením a Znouzectností!

29. 1. 2016

Nicola Bernard

Agentura ForFUN Agency ve spolupráci s Milevským krajem a JK ART Production uvádí tři „zahřívací předfestivalové koncerty“ s názvem PŘEŠTĚNICE WARM UP 2016. Na přelomu března a dubna 2016 se rozjede přeštěnický mejdan postupně v Milevsku, Českých Budějovicích a Praze. Těšit se můžete na kapely: Znouzectnost, Totální nasazení, Covers for Lovers, Peshata nebo Sabinu Křovákovou se svou kapelou.

Totáči s Ovocem společně na Totálně ukradeným tour 2016

29. 1. 2016

Nicola Bernard

Slánská punkrocková kapela Totální nasazení, která v loňském roce oslavila neuvěřitelných 25 let na rockové hudební  scéně, spojila své síly s nejdiskutovanější hudební partou posledních dní, která si říká  Ukradený ovoce. Podobnost názvu se jménem kapely Zakázaný ovoce není „čistě náhodná“.  Muzikanti Pišto, Láska a Franc, kteří ještě na konci minulého roku působili právě v kapele Zakázaný ovoce, vystupují pod vlivem interních osobních kapelních neshod s dočasně změněným názvem tak, aby nedocházelo k nedorozumění či matení fanoušků.  

Nový klip Kryštof avizuje vyprodaný koncertní rok

20. 1. 2016

Nicola Bernard

Populární kapela Kryštof pořídila během vyprodaného halového turné k albu Srdcebeat koncertní videoklip k písni Tak pojď hledat břeh. Sestřih zachycuje emotivní chvíle z osmi vystoupení v pěti městech, které navštívilo přes 90 tisíc fanoušků. A zároveň avizuje letošní nabitý koncertní rok. Jarní klubové turné je již vyprodáno, stejně jako série letních festivalů Kryštof Kemp.

Hentai Corporation s černým humorem proti prastarým mocnostem zla

16. 1. 2016

Nicola Bernard

Text plující vesmírem jako odkaz na filmovou sérii Star Wars. Avšak tentokrát v čínštině a s varováním před strašlivou chorobou zvanou „IQ 88“. Legendární instalatér Mario a další videoherní ikony. A váš oblíbený malíř Adolf, jehož zmrtvýchvstání je pouze začátkem zbrusu nového videoklipu evidentně čím dál šílenějších Hentai Corporation. Tohle musíte vidět!  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace