Přejít na menu Přejít na obsah

HELLOWEEN se za necelé dva měsíce vrátí opět do České republiky


Legendární metalová kapela, německá legenda HELLOWEEN přivezou nové album – na cestu do českých měst se vydají ve spojení se švýcarským hard rockovým fenoménem GOTTHARD a nepřijedou sami! Do České republiky dorazí společně s albem "My God - Given right"

Tuto svou patnáctou studiovku vydali 29. května a již nyní u nás dosáhlo toto album celosvětově nejlepší prodejnosti v žebříčku IFPI. Začátkem nového roku očekávejte její oficiální představení!

Nikdy nevím jak se to stane, ale zase se nám to povedlo... To album šlape jak má! A podíl na tom mají i dva úžasní chlapi: producent Charlie Bauerfeind a Martin Häusler, který se postaral o úžasný 3D cover, aniž by plýtval barvami,“ říká zpěvák Andi Deris.


Autor k němu říká:„Prvotní inspirace přišla ze samotného názvu a taky z názvů některých skladeb, jako Swing of a Fallen World, Lost in America nebo Battle´s Won. Pak jsem narazil na blockbuster Day After Tomorrow – Den poté a nápad světa, ve kterém zůstali pouze dýňáci, byl na světě.

_________________________________________
19. 2. 2016 - ZLÍN, hala Euronics
20. 2. 2016 - PRAHA, Forum Karlín 

------------------------------------------------------------------

Vstupenky na stání za 690 Kč a stání před pódiem za 890 Kč platné do 1. listopadu si zakupte na www.mastersofrock.cz nebo v obvyklých předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.
_________________________________________________________________________

All photos from Liberec here: [HELLOWEEN: Benátská! 15']
Helloweens's fan-facebook page: Helloween official

 

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace