Přejít na menu Přejít na obsah

Do Česka se vrací metalová královna Tarja ve vánočním hávu


Stalo se za posledních pár let již tradicí, že se v předvánočním období v naší zemi zastaví zpěvačka Tarja se svou speciální vánoční show. Nejinak tomu bude i letos. V rámci turné Christmas Together 2021 navštíví finská zpěvačka čtyři česká a moravská města.

Tarja Soile Susanna Turunen Cabuli, neboli Tarja, začala svou kariéru jako zpěvačka skupiny Nightwish. Od roku 2005 se však vydala na sólovou dráhu a sklízí jeden úspěch za druhým. Českou republiku navštěvuje prakticky pravidelně jak v rámci svých symfonických metalových koncertů, tak se speciálním vánočním programem. Letos v předvánoční době navštíví Zlín, Prahu, Olomouc a Ostravu a fanoušci se opět mohou těšit na známé vánoční písně ve speciálních aranžích. Zazní tak například známé kousky jako Pie Jesu, Little Drummer Boy, Ave Maria, What Child Is This? nebo O Come, O Come, Emmanuel.

Olomouc hlásí vyprodáno a není divu. V hanácké metropoli totiž vystoupí Tarja v krásném prostředí kostela Panny Marie Sněžné a v této atmosféře půjde zajisté o nezapomenutelný zážitek. Pro Olomoučany si finská metalová diva však připravila ještě jedno překvapení. 15. prosince se od 14:00 hodin uskuteční její autogramiáda v Galerii Šantovka. My se moc těšíme, že můžeme být součástí olomouckého koncertu, ze kterého vám přineseme exkluzivní fotoreportáž.

Zbývající vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal, Ticketstream a Ticketmaster nebo na oficiálních stránkách Masters of Rock.
Ti, kteří se na koncerty Tarji letos nedostanou, nemusí zoufat. V příštím roce se do naší země zpěvačka vrátí v rámci svého turné Raw Tour 2022. Vystoupí 28. října v Pardubicích a o den později v Brně.

Christmas Together 2021 v ČR:
14. 12. 2021 Zlín - Kongresové centrum
16. 12. 2021 Praha - Kongresové centrum
17. 12. 2021 Olomouc - Kostel Panny Marie Sněžné VYPRODÁNO
18. 12. 2021 Ostrava - Multifunkční aula Gong

Text: Milan Papežík, Sylva Kaplanová
Foto: archiv Tarja Turunen, Milan Papežík

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace