Přejít na menu Přejít na obsah

Do hudebního nebe odešla zpěvačka Barby z Kelly Family


Členové legendární hudební skupiny Kelly Family dnes zveřejnili velice smutnou zprávu. Po krátké nemoci zemřela jejich milovaná sestra Barby, které bylo pouhých 45 let.

„Naše milovaná sestra Barby nás opustila po krátké nemoci. V tuto chvíli nebudeme dávat žádná další prohlášení, protože všichni truchlíme nad touto velkou ztrátou. Barby nám všem bude neskutečně chybět a budeme ji nadále nosit v našich srdcích, a to navždy.“, objevilo se dnes krátce před 15. hodinou na oficiálním facebookovém profilu kapely.

Barby si získala srdce tisíců fanoušků svou éterickou povahou a všestranným uměleckým nadáním. Mimo zpěvu se věnovala hře na kytaru, perkuse, byla nadanou malířkou a balerínou. Na přelomu tisíciletí s kapelou přestala koncertovat, avšak stále spolupracovala na nových skladbách, prakticky dodnes. Její odchod z kapely byl pro Kelly příznivce velký šok. Ten největší však přišel dnes. Její srdce přestalo bít ve čtvrtek 15. dubna, avšak rodina si nechala nějaký čas na to, aby se s touto skutečností mohla vyrovnat a smutnou zprávu oznámit svým fanouškům.

Text: Milan Papežík
Foto: Thomas Stachelhaus, Instagram Barby Kelly

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace