Přejít na menu Přejít na obsah

Kapela Kowall Company vydává nový videoklip "na jeden zátah" k písni NezapomeňPřerovská kapela Kowall Company působí na hudební scéně již dvanáctým rokem a má za sebou hned několik hudebních úspěchů. Odehráli nespočet koncertů a vystoupení na festivalech, v roce 2019 se stali Objevem roku rádia Haná a koncem loňského roku úspěšně absolvovali společné klubové turné s kapelou Pekař po celé ČR. Mají na kontě 3 alba a to nejnovější s názvem Návod na soužití vydali teprve nedávno.

Z nového alba pochází také píseň Nezapomeň, k níž kapela natočila nový videoklip. Ten spatřil světlo světa před Vánoci a je zajímavý tím, že byl natočen na jeden záběr. Někdo by si řekl, že to je další z nízkorozpočtových videoklipů, ale Kowall Company tímto jasně ukazují, že v jednoduchosti je krása a netřeba přehnané parády za miliony.

Kdo by chtěl vidět tuto sympatickou přerovskou partičku v akci, jejich nejbližší koncert se uskuteční v sobotu 29. 1. 2022 od 21:00 hodin v království Jacka Danielse - v jedinečném prostředí klubu Jack's Cowhouse v Daskabátu u Olomouce. Vstupenky stojí 120,- Kč a budou k dispozici přímo na místě před koncertem.

Text: Milan Papežík
Foto: Kowall Company

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace