Přejít na menu Přejít na obsah

Line-up festivalu Colours of Ostrava se rozrůstá o samé známé tváře

17. 1. 2020

Pearl Novinky

Již na konci roku 2019 se všichni příznivci hudby dověděli hned několik jmen umělců, kteří vystoupí 15. - 18. 7. v rámci festivalu Colours of Ostrava. Odtajňování ještě nekončí a známými tvářemi pořadatelé opravdu nešetří.


Tento ročník bude opravdu nabitý
Od ohlášení Twenty One Pilots se program festivalu rozrostl o další skupiny i jednotlivce. Nebude chybět norská zpěvačka a skladatelka Sigrid, která si své publikum získala i na jiných velkých festivalech, jako je třeba Coachella. Z hudebních skupin přijali pozvání The Lumineers, kteří se proslavili hity Ho Hey nebo Sleep On The Floor, neodolatelní rockoví melancholici Tindersticks, Meduza s oblíbenou taneční písní Piece Of Your Heart a mnoho dalších.

Sigrid

 

Mnohá překvapení během „afrického týdne”

Youssou N'Dour, Fatoumata Diawara, KOKOKO!, Muthoni Drummer Queen a řada dalších představí, jak zní současná africká hudba. Jejím nejznámějším velikánem je právě Youssou N'Dour, který vystupuje za podpory kapely Le Super Étoile de Dakar a za své celoživotní výkony si vysloužil nejen cenu Grammy. 

Youssou N'Dour se vryl do paměti posluchačů především svým duetem s Neneh Cherry 7 Seconds

 

Umělci se k nám rádi vracejí
Za věrnými českými fanoušky se ráda vrací nejedna osobnost. V rámci festivalu si můžeme připomenout například skvělou Zaz z Francie, energickou MØ z Dánska nebo skotskou skupinu Mogwai působící na scéně už pár desítek let. Letos tomu nebude jinak. Pozvání přijala Laura Pergolizzi, známá pod uměleckým jménem LP.

Zpěvačka LP se na festival vrací po 3 letech

 

Žena s impozantním a jedinečným hlasem
LP je americká zpěvačka s italskými kořeny, která se festivalu zúčastnila již v roce 2017. Letos se se svými hity Lost On You nebo Girls Go Wild do Ostravy vrátí. Jistě si získá širší publikum a přesvědčí jej o tom, že přirozený talent spolu s emotivním projevem vytváří nezapomenutelnou atmosféru.

 Vstupenky můžete zakoupit ZDE

 

Text: Andrea Bláhová

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace