Přejít na menu Přejít na obsah

Maok a Terez Wrau: Relax na pevnosti Fort Escot v Křelově


V neděli 19. června proběhne v areálu pevnosti Fort Escot v Křelově u Olomouce spirituální koncert vynikajících muzikantů Maoka a Terez Wrau. Prostor pevnosti číslo XX přímo vybízí k pohodovému relaxu a meditativní hudba tak bude ještě více umocněna.

Program startuje již v 16:00 hodin, kdy návštěvníky čeká ochutnávka čajů, autentických vín a zdravých dobrot z bistra Helen, které sídlí v olomoucké Galerii Šantovka. Součástí gastro koutku bude i relaxační zóna, kde budou připraveny sedací vaky nebo vodní dýmky. V nabídce také budou ručně vyráběné produkty jako lapače snů, dřevěné dekorace, olejíčky či svíčky. Přispět můžete také na dobrou věc zakoupením výrobků od handicapovaných umělců. Stánek zde otevře totiž Spolek Trend vozíčkářů Olomouc. Ten před nedávnem rozjel svůj Trendy obchod, který nabízí výjimečné věci z tvorby výjimečných lidí.

Od 18:00 hodin vystoupí populární olomoucká buskerka Terez Wrau, která dokáže nadchnout nespočet diváků a svým krásným hlasem se jim vryje přímo pod kůži. Zpívá v několika světových jazycích a v Olomouckém kraji patří k nejvyhledávanějším umělcům pro náročnější hudební posluchače. V 19:00 hodin pak vystoupí slovenský hudebník, improvizátor a multiinstrumentalista Maok, jehož nejvýraznější složkou sebevyjádření je právě hudba. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na meditačních akcích pořádaných známými českými či slovenskými duchovními.

„Chceme do této rušné doby přinést skutečný odpočinek a společně si užít pohodový nedělní program. Naši hosté se mohou příjemně osvěžit skvělým jídlem a pitím a odpočívat pod širým nebem za poslechu relaxační hudby dvou talentovaných hudebníků,“ uvedl ředitel Divadla na Šantovce Petr Hlávka.

Přijďte tedy hodit své starosti za hlavu, zaposlouchat se do libých tónů a rozmazlit i své chuťové pohárky něčím dobrým. Akce startuje od 16:00 hodin a vstupenky zakoupíte ZDE.

Text: Milan Papežík
Foto: archiv Maok, archiv Terez Wrau

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace