Přejít na menu Přejít na obsah

Klub Jack's Cowhouse otevírá svůj letní parket. Vystoupí na něm Morčata na útěku


Velká letní party se uskuteční 3. června na dvou scénách v areálu stylového klubu Jack's Cowhouse v Daskabátu u Olomouce. Zlatým hřebem večera bude koncert oblíbené brněnské rock metalové a agro-jazzové kapely Morčata na útěku, která svými parodiemi známých hitů pobaví nejednoho posluchače.

Kam Morčata na útěku přijedou, tam je o zábavu postaráno. Kapela ve svých textech využívá hrubý jazyk včetně silně vulgárních výrazů. Jejich texty však působí vtipně a trefně a to jejich fanoušky baví nejvíc. Na každou svou desku však mimo parodovaných známých songů kluci vloží i pár vlastních písní.

Kromě headlinera Vás čeká na Letním open air parketu také heavy metalová kapela Severed1. Ve vnitřních prostorech klubu se můžete těšit na přerovskou hard rock'n'rollovou kapelu GOC (Group Of Cocks) nebo olomouckou punk rock'n'rollovou skupinu Zatrest. Program začíná v 19:00 hodin a mimo skvělé zábavy si můžete pochutnat na grilovaných specialitách a báječné drinky potečou proudem. Samozřejmě doporučujeme jak jinak než tamní skvělé míchané nápoje.

LINE-UP:
OPEN AIR STAGE:
19:00 - 20:00 Severed1 (melodic-metalcore)
21:30 - 23:00 MORČATA NA ÚTĚKU

CLUB STAGE:
20:00 - 21:00 GOC (Group Of Cocks)
23:00 - 00:00 Zatrest
00:00 - 02:00 DJ Cow (Afterparty)

 
Klub Jack's Cowhouse v Daskabátu na vás dýchne tou pravou domácí atmosférou. Jde o zrekonstruovanou starou budovu kravína, odtud tedy název Cowhouse. Interiér je zařízen ve venkovském americkém stylu.

Vstupenky jsou v předprodej v síti SMS Ticket a dále také v Informačním centru v podloubí radnice v Olomouci, v restauraci U Matesa v Daskabátu, v hospodě U Bystřičky v Bistrovanech, v hospodě U Brunoša ve Skocích a v samotném klubu Jack's Cowhouse. Cena vstupenek na místě bude 350,- Kč
Využít můžete také levný rozvoz do klubu a zpět na telefonním čísle 721 046 937.

Text: Milan Papežík
Foto: archiv Morčata na útěku

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace