Přejít na menu Přejít na obsah

Nasty Ratz jsou zpět: nový klip Poetic Justice

11. 2. 2018

Pearl Novinky

Glamrockoví Nasty Ratz právě vydali novou píseň a klip Poetic Justice. Nová skladba a klip jsou výsledkem razantních personálních změn, kdy v kapele zůstal ze starého obsazení jen frontman Jake Widow.

Zhruba před půl rokem odešli z Nasty Ratz tři členové a zakladatel Jake Widow se musel poohlédnout po nových spoluhráčích. Povedlo se to víc než skvěle - kytaru vzal do rukou Mick Rook, baskytaru Xriss String a za bicí usedl KK Blaze. V nové sestavě dávají o sobě vědět videoklipem k nové skladbě Poetic Justice.

"Poetic Justice" je jiný název pro karmu," vysvětluje frontman a autor písně. V textu zpracovává negativní zkušenosti z poslední doby. V klipu šlehají plameny ze všech stran a Jake Widow "káže" do mikrofonu neméně ohnivě. S kapelou teď spolupracují některá známá jména. Producentem je Egor Erushin (Abyss, Watching Me, Marina), klip dělal Milan Balek a podílel se i Serpenth z Belphegor.

Nasty Ratz mají i širší ambice než ty vymezené našimi hranicemi, a tak se 10. března vydávají do Německa do Bochumi na SleazeFest. U nás je můžete vidět 13. března v Cross Clubu v Praze-Holešovicích.

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace