Přejít na menu Přejít na obsah

Petr Bende: vánoční turné včetně zastávky ve Vídni

22. 11. 2017

Pearl Novinky

Petr Bende se zařadil k umělcům, kteří zkoušejí štěstí i v zahraničí, a daří se mu to. Mimo jiné hostuje každý rok v rámci svého vánočního turné v jednom z evropských velkých měst, po Paříži a Curychu bude letos následovat Vídeň. Čeští fanoušci se Petra ale samozřejmě také dočkají na mnoha místech po celé zemi.

Petr Bende je člověk, který si potrpí na tradice. Kromě svého oblíbeného rocku a pop-rocku má smysl pro lidovou hudbu, a právě tak bude vypadat jeho následující vánoční turné, které bude probíhat od 29. 11. Na dvaceti zastávkách po celé republice zahraje a zazpívá společně s pěveckými sbory z jednotlivých měst a také s cimbálovou muzikou Gromba, která koncertům dodá lidový nádech, který je Petrovi blízký. Dalším hostem bude zpěvák František Segrado. V programu zazní Petrovy autorské písně i světové hity a samozřejmě vánočně laděné skladby.

Ve Vídni Petr Bende vystoupí 22. 12. v kostele Pfarrkirche St. Othmar. Ti z nás, kteří bydlí u hranic a do Vídně mají kousek, mohou spojit návštěvu koncertu také s proslulými vídeňskými vánočními trhy a ještě více nasát adventní atmosféru.
Koncerty bývají rychle vyprodané, takže si pospěšte.e vypro

dané, takže si pospěšte.

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace