Přejít na menu Přejít na obsah

Pinktober v Hard Rock Café: Rybičky 48, Laura a její tygři, Sebastian, Gipsy.cz i Druhá tráva

24. 9. 2016

Pearl Novinky

Hard Rock Café se vždy v říjnu zapojuje do kampaně proti rakovině prsu svou akcí Pinktober. Název je spojením slov pink (=růžová, barva, která má symbolizovat ženy) a October (=říjen). Pražská pobočka chystá sérii koncertů a doprovodný program, výtěžek z akce věnuje organizaci Mamma HELP, která se také aktivně podílí na letošním programu.

V rámci několika koncertních večerů vystoupí v prostorách Hard Rock Café Rybičky 48, Laura a její tygři, Sebastian, Gipsy.cz a Druhá tráva.

Pinktober se koná každý říjen, aby upozornil na problém rakoviny prsu u žen, podpořil pacientky s tímto onemocněním a pomohl prevenci u zdravých žen. Hard Rock Cafe po celém světě v rámci Pinktoberu získává finanční prostředky, které věnuje na charitativní účely. V České republice byla ke spolupráci oslovena organizace Mamma HELP, která se také aktivně zapojila do tvorby programu Pinktoberu. Vybrané peníze jí pomohou financovat veřejné přednášky zaměřené na prevenci

Hlavní součástí programu říjnového Pinktoberu je série pěti koncertů, které byly letos zvoleny tak, aby byly žánrově co nejpestřejší, a přilákaly tak co nejširší škálu diváků a fanoušků.

Koncertní část Pinktoberu odstartuje speciální akustický set Rybiček 48 ve středu 5. října od 20:00. Zde budou moci fanoušci s kapelou oslavit také více než tisíc odehraných koncertů, součástí koncertu bude také vystoupení několika hostů.

V pondělí 10. října ve 20:00 vystoupí v Hard Rock Cafe skupina Laura a její tygři. Koncert bude navíc spojen se slavnostní vernisáží výstavy obrazů českého výtvarníka a fotografa Ivo Chvátila (výstava bude k vidění od 7. do 23. října) a aukcí jednoho obrazu. Akci bude moderovat Alexander Hemala, výtěžek z prodeje obrazu získá organizace Mamma HELP.

Ve středu 12. října se na pódiu Hard Rock Cafe objeví Gipsy.cz. Kapela v rámci večera pokřtí svůj nový videoklip, návštěvníci ho tak budou moci ocenit jako první. Koncert začne taktéž ve 20:00.

O týden později, ve středu 19. října od 20:00, zaplní hlediště Hard Rock Café zejména mladé dívky - vystoupí zde Sebastian. Večer bude ozvláštněn účastí značky TOMS. Hosté budou moci nakoupit speciální edici bot, kabelek či batohů, pětina výtěžku pak půjde organizaci Mamma HELP. TOMS navíc za každý prodaný pár bot věnuje jeden pár dětem v chudých oblastech světa v rámci své kampaně One for one. Dále budou hosté moci vyzkoušet virtuální realitu TOMS, v níž prožijí příběh z charitativní mise v Peru.

Koncertní program Pinktoberu pak zakončí skutečná legenda: v úterý 25. října zde totiž vystoupí česká bluegrassová skupina Druhá tráva v čele s Robertem Křesťanem. Bude tak postaráno o náležité finále dobročinného měsíce. Koncert začne ve 20:00 hodin.

Poslední týden od 24. října bude patřit organizaci Mamma HELP, která ve spolupráci s Hard Rock Café chystá několik doprovodných aktivit pro ženy. Ty se budou moci nechat hýčkat nebo přijít spolu se svými dětmi, pro které bude připraven speciální program.

Přehled koncertů:
5. 10. 20:00 Rybičky 48 / 200 Kč
10. 10. 20:00 Laura a její tygři / 200 Kč
12. 10. 20:00 Gipsy.cz / 150 Kč
19. 10. 20:00 Sebastian / 150 Kč
25. 10. Druhá tráva / 150 Kč

Vstupenky na všechny koncerty zakoupíte na goout.cz. Další informace najdete na stránce facebook.com/HardRockCafePraha, #PINKTOBER

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace