Přejít na menu Přejít na obsah

Pokáč v Loděnici v Děhylově: Fanoušci jsou natěšení na živé koncerty

23. 6. 2020

Pearl Novinky

Kulturní akce se pomalu rozjíždějí, a to včetně velmi populárních umělců. Menší koncerty již pořádá také písničkář Pokáč, který vystoupí mimo jiné ve slezském Děhylově v Loděnici.

Do Loděnice za zajímavými hudebními vystoupeními
Výletní restauraci s poetickým názvem Loděnice najdete v chatové osadě Děhylov u řeky Opavy. I letos v létě bude oblíbeným cílem všech, kdo chtějí vidět zajímavá hudební vystoupení. V pátek 26. června přivítá Loděnice Pokáče. Známý písničkář zde zahrál již loni na samém konci prázdnin a dočkal se nadšeného přijetí. Zajisté tomu bude tak i letos – už proto, že fanoušci jsou po koronavirové pauze natěšení na živé koncerty. Vstup do areálu je od 16:00, koncert začíná od 20:00. V souladu s platným nařízením bude počet návštěvníků omezen na 1000.

Písničkář s originálními a aktuálními tématy textů
Jan Pokorný, podle svého příjmení přezdívaný Pokáč, je jedním z nejpopulárnějších písničkářů u nás. Vystudovaný inženýr informatiky již jako gymnazista skládal první písně s vtipnými texty, v čemž pokračuje do dnešních dnů se stále větším úspěchem. Jeho písně mají originální témata, jak je vidět již z názvů Matfyzák na discu nebo Vymlácený entry, velmi dobře se uchytila v povědomí publika také píseň Mám doma kočku o radostech i úskalích soužití s tímto chlupatým parťákem. Často ve svých písních reaguje na aktuální společenskou situaci, což platilo i o současném tématu koronaviru. Vydal dvě alba, z nichž to druhé s názvem Úplně levej pokřtil v loňském roce v pražském Foru Karlín. Pokáč je také vyhledávaným autorem textů pro jiné interprety.

Text: Sylva Kaplanová

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace