Přejít na menu Přejít na obsah

POTVRZENO: Guns'N'Roses s Axlem, Slashem a Duffem zahrají na festivalu Coachella

5. 1. 2016

Pearl Novinky

Tak je to konečně tady! Fanoušci po celém světě za poslední dva týdny hypnotizovali očima webové stránky Guns'N'Roses, kde se objevilo proslavené logo...a víc nic. Nyní už i z oficiálních míst zaznělo: Guns'N'Roses v sestavě s Axlem, Slashem a Duffem skutečně vystoupí jako headlineři festivalu Coachella, který se koná v dubnu ve městě Indio v Kalifornii (USA). 16. duben 2016 bude dnem, kdy na pódiu znovu stanou vedle sebe frontman Axl Rose a kytarista Slash, kteří mezi sebou v minulosti vedli nesmiřitelné spory.

Oficiální plakát festivalu Coachella


Ale čas otupil hrany a oba pánové jsou spolu opět schopní komunikovat. Dokonce natolik, že jsou schopní spolu i pracovat. Spolu se Slashem se do Guns'N'Roses vrací také baskytarista Duff McKagan. Všichni tři dnes 5. 1. potvrdili na sociálních sítích tyto informace sdílením fotky s logem Guns'N'Roses a nápisem Coachella, Axl Rose se dokonce vyjádřil na Twitteru:

"OK, OK... Je to 'potvrzený'! Guns'N'Roses budou headlinery festivalu Coachella 2016!! Všichni se tam sejdem!!"

Zámořské zdroje hovoří (zatím neoficiálně) i o návratu bývalého bubeníka Matta Soruma. Ten byl svého času vyhozen po sporu s Axlem, ale od té doby uplynulo také už hodně let. Necháme se překvapit, kolik bývalých "gansenů" nakonec spojí své síly v obnově starého personálního obsazení kapely, účast tří zakládajících členů je však velkou událostí a vynikající zprávou hned na úvod roku. Do budoucna se šušká o společném turné a dokonce o vydání desky. Čas ukáže, co z těchto zvěstí bude nakonec pravda.

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace