Přejít na menu Přejít na obsah

Roxette končí s živým hraním: lékaři doporučili Marii přestat koncertovat

20. 4. 2016

Pearl Novinky

Špatná zpráva přišla tento týden od Roxette. Populární švédské duo končí s koncertováním a ruší i letošní turné. Důvodem je zdravotní stav zpěvačky Marie Fredriksson.

V červnu vychází skupině nová deska s názvem Good Karma, na turné k ní už ovšem Roxette nepojedou. Marii Fredriksson lékaři doporučili úplně přestat s koncertováním na základě jejího stále se nelepšícího zdravotního stavu. 

Marie Fredriksson měla v roce 2002 rakovinu, dokázala se však zotavit natolik, že se v roce 2009 vrátila na pódia a s parťákem Perem Gesslem "ještě párkrát objeli svět", jak uvedla. Bohužel to nadále není možné. Již v loňském roce Marie při koncertech seděla a vypadala pohuble, nyní po třicetileté úspěšné kariéře zanechává vystupování úplně.

Marie Fredriksson vzkázala na Facebooku fanouškům: "Bylo to úžasných třicet let, cítím jen radost a štěstí, když pohlédnu zpět na světová turné Roxette. Všechny naše koncerty a vzpomínky zůstanou důležitou součástí mého života. Jsem zvláště vděčná a hrdá, že jsem se mohla vrátit v roce 2009 po vážné nemoci a objet s Roxette ještě párkrát svět. Teď je bohužel moje období koncertování u konce a já chci využít tuto příležitost, abych poděkovala našim skvělým fanouškům, kteří nás následovali na naší dlouhé klikaté cestě."

 

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace