Přejít na menu Přejít na obsah

Už jsou čtyři z pěti: Guns'N'Roses zahráli s původním bubeníkem Stevenem Adlerem

10. 7. 2016

Pearl Novinky

Tak už jsou čtyři z pěti! Aspoň na chvíli. Obnovení Guns'N'Roses, v jejichž sestavě se sešli tři původní členové (Axl Rose, Slash a Duff McKagan), vystoupili v Cincinnati se zakládajícím bubeníkem Stevenem Adlerem jako hostem.

Steven Adler si se svou původní kapelou nezahrál šestadvacet let. V 90. letech musel z Guns'N'Roses odejít kvůli natolik silné konzumaci drog a alkoholu, že mu znemožňovala odvádět na koncertech a ve studiu kvalitní výkon. Následně se potýkal se zdravotními problémy, nyní je však opět schopen koncertování a 6. 7. se v Cincinnati s Guns'N'Roses spojil ve dvou písních, Out Ta Get Me a My Michelle.
 

Na pódiu se objevil i na následujícím koncertě v Nashvillu. Fanoušci očekávají, že v tom bude pokračovat i nadále. Mnozí se shodují, že Adler uměl písním vtisknout duši tak, jak se to už žádnému jinému - ačkoli technicky velmi zdatnému - bubeníkovi po něm nepodařilo.

 

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace