Přejít na menu Přejít na obsah

V Daskabátu u Olomouce se chystá festival Cowhouse v čele s kapelou Turbo


V unikátních prostorech bývalého kravína v Daskabátu se bude 13. května se bude tančit a pařit ostošest. V 17 hodin totiž na letním parketu místního klubu Jack's Cowhouse odstartuje festival Cowhouse a jeho headlinerem bude legendární kapela Turbo se svými nesmrtelnými hity. 

Chtěl jsem mít, Hráč nebo Krásným dívkám jsou nestárnoucí hity legendární kapely Turbo, která již 13. května zavítá do moravského království Jacka Danielse. Tím rádi nazýváme unikátní prostor klubu Jack's Cowhouse v Daskabátu u Olomouce, kde na vás na každém kroku dýchá atmosféra amerického venkova. Na hudebním festivalu Cowhouse se však kromě české legendy, která před nedávnem zaplnila v rámci Vánočních trhů celé olomoucké Horní náměstí, můžete těšit i na heavymetalovou kapelu Ingott nebo brněnské Gate Crasher

Posluchače zajisté potěší i vystoupení místní kapely Negativ, která je neodmyslitelnou součástí všech kvalitních zábav v okolí Olomouce. Během svých koncertů nabízí kvalitní interpretace nejen známých českých hitů, ale i oblíbené světové tvorby. 

Line-up koncertů:
17:00 Negativ
18:50 Gate Crasher
20:30 Ingott
22:10 Turbo

Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 350,- Kč ZDE. Na místě budou o stovku dražší. Kromě skvělé hudby si vychutnáte opět báječné drinky a bohaté občerstvení. Pro ty, co by to s pitím přepískli, je zde možnost využít stanové městečko. 


Text: Milan Papežík
Foto: Archiv Turbo

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace