Přejít na menu Přejít na obsah

Vojta Dyk na šňůře napříč republikou: Turné D.Y.K. právě startuje


Po několika odložených termínech kvůli opatřením proti šíření koronaviru se konečně svého turné dočkal i Vojta Dyk. Fanoušci tak budou mít úplně poprvé možnost slyšet jeho nové album D.Y.K., které nahrál v New Yorku. Obklopil se špičkovými hudebníky v čele s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem. Hudební scéna u turné D.Y.K. nebude chybět, a to v naší oblíbené venue na Paloučku před S-klubem v Olomouci.

Vojta Dyk nemá na letošní léto koncertních termínů mnoho, zato jsou spravedlivě rozeseté napříč republikou. Charismatický zpěvák, hudebník a herec vystoupí už 28. července v Rožnově pod Radhoštěm v Amfiteátru Na Stráni, druhého dne 29. července jen o kousek dál v Olomouci na Paloučku před S-Klubem. Rovnou "dvoják" odehraje v Praze, a to v Ledárnách Braník ve dnech 30.-31. července . Na své si pak přijdou i jeho východočeští fanoušci, a to 3. srpna v Pardubicích. Šňůru pak Vojta zakončí v Brně, a to opět "dvojákem" - dvěma koncerty 4.-5. srpna na Biskupském dvoře.

Vojta Dyk je umělec, který během své kariéry vyzkoušel více žánrů. Ovlivnil ho pop a swing, nechybí mu humor ani schopnost pracovat s publikem. Ve svých šestatřiceti letech dávno ví, co chce, a ví to i jeho publikum, jež se skládá převážně z fans, kteří milují originalitu a nepřijímají vše jen pomocí první signální. Těšíme se na zajímavý koncertní zážitek.

D.Y.K. Tour 2021:
28. 07. 2021 Rožnov pod Radhoštěm / Amfiteátr Na Stráni
29. 07. 2021 Olomouc / Palouček před S-klubem
30. 07. 2021 Praha / Ledárny Braník
31. 07. 2021 Praha / Ledárny Braník
03. 08. 2021 Pardubice / Zámek Pardubice - nádvoří
04. 08. 2021 Brno / Biskupský dvůr
05. 08. 2021 Brno / Biskupský dvůr

Vstupenky jsou stále v prodeji v síti Ticketstream.


Text: Sylva Kaplanová, Milan Papežík
Foto: archiv Vojty Dyka

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace