Přejít na menu Přejít na obsah

Zpěvačka Martina Balogová si ke svým narozeninám nadělila nový videoklipJe to už celých 18 let, kdy fenomenální zpěvačka Martina Balogová nadchla celý národ svým nezaměnitelným hlasem. V celé republice snad nebyl nikdo, kdo by neznal její jméno. Zdálo by se, že se po Martině v posledních letech slehla zem. Ale chyba lávky. Zpěvačka se stále věnuje hudbě, o vystoupení rozhodně nemá nouzi a nedávno si ke svým narozeninám nadělali dárek v podobě nového videoklipu k písni Já už vím.

Martina Balogová se stala v České republice opravdovým fenoménem, ostatně jako pár jejích kolegů, kteří s ní soutěžili v historicky prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar. Martinin hlas nadchl nejen diváky, ale i samotnou porotu, která jedno z jejích vystoupení zhodnotila slovy: "Když ti Pánbůh naděloval zlato do hrdla, nasypal ti ho tam přímo lopatou." A zpěv Martiny Balogové okouzlil i samotného Mistra Karla Gotta, který zpěvačku oslovil a jen pár měsíců po soutěži natočili společný duet Svět je prostě nekonečná pláž.

Nejen ke svým narozeninám, ale také jako dárek pro fanoušky, si v magické svatomartinské datum 11. 11. Martina nadělila nový videklip k písni Já už vím, která je českou verzí písně Hold My Hand od Lady Gaga z filmu Top Gun: Maverick. Text k písni napsal Milan Matyáš Deutsch. Klip, který má zachovat atmosféru samotného filmu, zrežíroval a natočil David Stejskal. Natáčelo se na opuštěné letištní přistávací dráze spolu s krásným autem, americkým veteránem Charger Dodge z roku 1973.

"Proč jsem se zrovna rozhodla pro cover písně z druhého dílu Top Gunu? Se svým snoubencem Františkem máme rádi oba díly tohoto skvělého filmu. A také mám moc ráda zpěvačku Petru Janů, která v roce 1987 vytvořila cover verzi titulní písně Take My Breath Away z prvního dílu. Tu tehdy v originále nazpívala kapela Berlin a v podání Petry Janů se skladba jmenovala Diagnóza láska (Ještě se mi směj). A já jsem se vlastně rozhodla pokračovat v šlépějích úžasné Petry Janů," prozradila charismatická zpěvačka se sametovým hlasem. Nutno podotknout, že Martina vypadá čím dál tím líp a s přítelem Frankem jí to velice svědčí. Člověk by těžko věřil, že od soutěže, kdy jsme se s Martinou mohli na televizních obrazovkách setkávat prakticky denně, uběhla taková doba.

Text: Milan Papežík
Foto: Archiv Martiny Balogové

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace