Přejít na menu Přejít na obsah

Zpěvák Voxel propůjčil svou známou píseň olomouckým tvůrcům filmu Balkan Trip


Dlouho očekávaný snímek Balkan Trip z dílny olomouckých tvůrců dorazí v září na filmová plátna a nabídne divákům unikátní zážitek plný dobrodružství, kultury a nevšedních momentů. Filmem nás provede pětice neohrožených přátel v čele s moderátorkou Martinou Qweetko. O čem celý film bude a na co se můžete těšit?

Tvůrci právě vydávají film o filmu. Pětice přátel se společně vydává na výpravu napříč Balkánem s cílem objevit jeho skryté krásy, neobvyklá místa a poznat autentickou místní kulturu. Během cest zažívají plno dobrodružství, zábavy a vychutnávají si lahodné místní speciality. Diváky celým snímkem provází charismatická moderátorka Martina Qweetko Procházková, která tento rok oslavila unikátních 30 let nepřetržitého moderování na olomouckém rádiu Haná a stala se tak držitelkou českého rekordu v této disciplíně. Její humor a nadsázka dodávají filmu nezaměnitelnou atmosféru a intenzitu zážitků. „Pokud bych měla možnost si cestu zopakovat, jela bych okamžitě. Za nic na světě bych ty chvíle nevyměnila. Balkán – to bylo nejlepší cestování ever!“ dodává Martina Qweetko při vzpomínce na natáčení filmu.

"Očekáváme, že náš film Balkan Trip přinese divákům nezapomenutelný zážitek, protože je zavede na neznámá místa a získají tak nový pohled na Balkán. Tato cesta nás obohatila o silné zážitky a my se o ně teď chceme podělit s diváky," říká režisér filmu Jiří Slečka.

Film o filmu: 

 
 

Kromě samotného filmu si mohou diváci v rámci slavnostní premiéry užít také vystoupení zpěváka Voxela, který do filmu poskytl svou píseň Trip. Zpěvák ke spolupráci s filmovými tvůrci přistoupil se vší pokorou a respektem, protože jeho píseň všechny na jejich "tripu" provázela a stala se tak jejich cestovní hymnou. 
 

Oficiální klip k písní Trip: 

„K písni Trip máme osobní vztah. V době, kdy vznikla, jsme byli kvůli natáčení na cestách. A protože ji právě non stop hráli v rádiu, přirostla nám k srdci a doprovázela nás po celou dobu. Jsem moc rád, že se to nakonec tak pěkně potkalo,“ doplňuje režisér. Premiéra s koncertem a ochutnávkou balkánských specialit se uskuteční 8. září v kině Metropol. Vstupenky si mohou diváci zakoupit online za zvýhodněnou cenu ZDE.

Text: Milan Papežík
Foto: Archiv Voxel, George Pictures

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace