Přejít na menu Přejít na obsah

Tiskové Zprávy

MIG 21

27. 11. 2007

Redakce

Energií nabitá kapela MIG 21 zná už letošní přistávací plochy Vánočního turné. A už dopředu upozorňují: „Návštěva už jen jednoho našeho koncertu je silně návyková, varujeme proto předem před takto možnou vzniklou závislostí".

Elektrïck Mann

22. 11. 2007

Redakce

Valašské Meziříčí patří dlouhodobě k líhni velice svérázných a originálních hudebních těles. Zmínit  Mňágu a Žďorp je takřa povinností, ale za pozornost stojí i stále populárnější Café la Mañana. Ovšem mezi největší exoty původem z tohoto malebného města patří formace Elektrïck Mann, která před pár týdny vydala své hudební DVD.

POPup

19. 11. 2007

Redakce

První pražské STYLISH DISCO párty pro milovníky současné POP music, tak jak ji známe především z MTV nebo pražského Expressrádia a to v tanečních disco remixech. To vše okořeněné funky housíkem v pozdějších hodinách. Live vocal Martina Balogová. Producent TOP chart hitů DJ NEO. Funky house support: David Monoszon a.k.a. DJ Kocour a DJ Jayyare.  

Circus Circus

18. 11. 2007

Redakce

Vážení přátelé, milí hosté, to co na Vás čeká 1. prosince není žádná show pro děti. Circus Circus je párty, ze které se Vám zatočí hlava. Do víru vášnivé taneční atmosféry Vás vtáhne oslnivá záře gala vystoupení a hudební produkce, která připomíná kabarety slavných hotelů v Las Vegas, lesk newyorkské Broadwaye a luxusní dekadenci londýnského Soha.

123 Min. Unplugged Tour

14. 11. 2007

Redakce

Praha - Hudební skupina -123 Min. připravila pro své příznivce lahůdku v podobě turné Unplugged, jehož první část proběhne ještě do konce letošního roku. Koncert v pražském Lucerna Music Baru se uskuteční v úterý 27.11.2007 ve 21:00.  

TALIESYN

14. 11. 2007

Redakce

Dovolujeme si Vás pozvat,pražská skupina TALIESYN pokřtí 24. 11. ve 20 hodinv pražské Balbínově poetické hospůdce své nové CD"Jižní Amnésie" (Indies Scope, 2007).   

Pure Platinum – 50 cent Warm Up

14. 11. 2007

Redakce

Luxusní zábava každou druhou sobotu pod vedením Platinum Soul DJs. Máš už lístek na 50 cent? Pokud ano, tak můžeš v sobotu 17.11. úplně zdarma na Warm Up party do River Clubu na Občanské plovárně. Každej kdo se u vchodu prokáže lístkem na 50 cent má vstup zadarmo po celou noc.

Mezinárodní hudební festival Alternativa

14. 11. 2007

Redakce

15. ročník mezinárodního hudebního festivalu Alternativa 2007 se rychle blíží. Letos se bude konat od 23.-30. listopadu v divadle Archa, v Kaštanu, na Deltě a ve Vagonu. V úvodním večeru, v pátek 23. 11. v klubu Delta, jednom z prvních míst, kde festival probíhal, vystoupí Ještě jsme se nedohodli + Pavel Fajt a Mikoláš Chadima + Pavel Richter.

Majáles Weekend na Flédě rozproudí širší program brněnského majálesu

3. 5. 2007

Redakce

Ačkoli pozornosti většiny poutá především hlavní dny majálesových oslav - velký open air festival, za pozornost jistě stojí I širší program, který má v Brně především podobu multikulturního festivalu Majáles Weekend. Letošní ročník se opět odehraje v podmanivých prostorách klubu Fléda na první májový víkend 5. a 6. května.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace