Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Jakub Konopka

Three Days Grace míří na hrad! V červnu zahrají v Brně na Špilberku.

28. 1. 2019

Jakub Konopka

Three Days Grace fanoušci milují a oni zase milují zdejší publiku na říjnovém pražském koncertě v přeplněné Malé sportovní hale kapela opět dokázala, že její energie a vzájemná interakce s publikem perfektně funguje. „Tentokrát vezeme oblíbené Three Days Grace v rámci oslav 25. narozenin RfP do brněnské metropole na hrad Špilberk a doufáme, že hradby vydrží,“ zve všechny na koncert ředitel Rock for People Michal Thomes.

Chystáte akci? Zvuk, osvětlení a technické zajištění je základ jejího úspěchu

5. 11. 2017

Jakub Konopka

Jednou z nejdůležitějších věcí na přednáškách, konferencích, výstavách, firemních večírkách, koncertech nebo velkých hudebních festivalech je ozvučení a osvětlení. Chcete, aby se o vaší akci dlouho mluvilo? Nepodceňte přípravu. Anebo nechte všechny tyto starosti na profících, kteří se o veškerou techniku postarají. Tým z C-mont udělá z vaší akce neobyčejný zážitek.

Chester to dokázal, Linkin Park předvedl v Praze nezapomenutelnou show

12. 6. 2017

Jakub Konopka

Mnoho fanoušků Linkin Parku slavilo v neděli svátek, protože tahle legenda se po dlouhých devíti letech čekání opět vrátila opět České Republiky, aby se předvedla na 4. ročníku Aerodrome festivalu. Tento festival tu sice je velmi krátkou dobu, ale díky velice kvalitnímu linupu si vybudoval skvělé jméno. Jako další vystupující byli Simple Plan, Machine Gun Kelly, Royal Republic a Counterfeit.

8 zajímavostí, které jste možná o Linkin Park netušili

18. 5. 2017

Jakub Konopka

Linkin Park je bezpochyby kapela, jejíž songy měl snad každý z nás někdy ve svém playlistu. Pro mnohé to byli právě oni, kteří vytvořili jakýsi most mezi populární hudbou a rockem / metalem. Tito velikáni přijedou již za tři týdny do Prahy, kde 11.6. vystoupí spolu se Simple Plan na Aerodrome festivalu. Co si tedy připomenout pár zajímavostí o této kapele:

Crooked Teeth je novinka, kterou v září přivezou Papa Roach do Prahy

17. 5. 2017

Jakub Konopka

Papa Roach si to nikdy neulehčovali a nedošlo k tomu ani tentokrát. Za poslední dvě desetiletí si vybudovali pozici kapely, která určuje směr tvrdé hudby. Byli dvakrát nominováni na Grammy, doprovázeli na turné takové hvězdy, jako je Eminem nebo Marilyn Manson a jsou autory nu metalové hymny “Last Resort,” kterou točí rádia dodnes, I když tahle pecka vyšla před sedmnácti lety.

Hvězdní Paramore míří na Rock for People s novým albem a starým bubeníkem!

21. 4. 2017

Jakub Konopka

Se zbrusu novým albem a staronovým členem dorazí v létě na Rock for People opěvovaní američtí rockeři Paramore! Kapela v čele s nepřehlédnutelnou charismatickou zpěvačkou Hayley Williams dorazí do Hradce Králové vyzbrojená nejen svými největšími hity, které jí vysloužili řadu ocenění včetně Grammy či Kerrang! a také milióny věrných fanoušků po celém světě, ale představí i kousky ze svého zbrusu nového alba After Laughter, které vyjde 12. května.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace