Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

K jubilejním 20. narozeninám popřeje festivalu Rock for People i znovuzrozená královna českého rocku Lucie

6. 3. 2014

Redakce

Jubilejních dvacet let oslaví o prvním červencovém víkendu společně se svými fanoušky jeden z nejstarších a největších open air festivalů v České republice - Rock for People. A jak se na takovou oslavu sluší, chybět nebude ani dlouhá řada gratulantů. Své hudební dary předá festivalu i návštěvníkům královna českého popu a rocku, nedávno znovuzrozená (bez floskulí) legendární kapela Lucie.

Metallica: Through the Never vychází na Blu-Ray, co nám o filmu řekli členové kapely?

21. 2. 2014

Redakce

Před červencovým vystoupením na Aerodrome festivalu nabízí Metallica všem fanouškům luxusní předkrm. Na Blu-ray vychází film Metallica: Through the Never, který kombinuje velkolepou pódiovou show legendární kapely s filmovým příběhem. Člen štábu je během koncertu vyslán do města, aby pro skupinu vyzvedl tajný balíček. Na pozadí vyprodaného koncertu Metallicy se ale jeho mise zvrtne v šílené dobrodružství.

Brněnský JazzFest odstartuje hvězdný pianista Brad Mehldau

19. 2. 2014

Redakce

Do zahájení letošního mezinárodního festivalu JAZZFESTBRNO zbývají pouhé dva týdny. První z koncertů třináctého ročníku festivalu patří 6. března v Janáčkově divadle králi moderního jazzového piana Bradu Mehldauovi, ten do Brna zavítá se svým dnes již legendárním triem.

VELKÁ JÍZDA S THE QEMISTS A N.O.H.A. VYPUKNE UŽ VE ČTVRTEK

18. 2. 2014

Redakce

Už ve čtvrtek 20. února proběhne v Lucerna Music Baru velký mejdan s názvem zimní Rock for Churchill. Populární festival přiveze na svou zimní klubovou verzi hned dvě rozjeté taneční party – britské The Qemists a mezinárodní kapelu N.O.H.A. After party proběhne v režii DJs Pixie & Suki.

Doga vyráží na "SPJ" turné se slovenskou partiéčkou BijouTerrier

17. 2. 2014

Redakce

Už v březnu vypukne jedinečné Česko – Slovenské SPJ Tour  rockové legendy DOGA (CZ) a teatro punkové formace BIJOUTERRIER (SK),v čele se skvělou zpěvačkou Zitou Rigondeaux. Bude zahrnovat celkem 11 zastávek. Na slovenské části se objeví i kapela Slobodná vol´ba a na české to budou brněnští Gate Crasher.

Smokie předvedou v Brně glamrockovou smršť již v pondělí

16. 2. 2014

Redakce

Písničky Don't Play Your Rock 'n' Roll To Me, Living Next Door To Alice nebo Oh Carol jsou dodnes hity, jejichž povedené a vemlouvavé melodie mají v uších generace posluchačů. Již 17. února je v brněnské Hale Vodova fanouškům naservírují glamrockové legendy Smokie. O naladění publika se postará pražská kapela J!SCream, kterou pořadatelé vybrali v soutěži uspořádané speciálně pro tento večer.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace