Přejít na menu Přejít na obsah

Tiskové Zprávy

Před kytarovou legendou Walterem Troutem zahrají 4. května v Lucerna Music Baru The Bladderstones

10. 2. 2020

Redakce

Kapela The Bladderstones působí na české hudební scéně od roku 2014. Trio se opírá o zkušenosti dlouholetého člena skupiny Jablkoň, baskytaristy a v The Bladderstones hlavního vokalisty Johnnyho Judla, o hru vynikajícího moderního kytaristy Tomáše Frolíka a o energii bubeníka Michaela Noska, patřícího k instrumentální špičce domácího rocku i jazzu.

Gaia Mesiah vyráží na turné, kde pokřtí desku

3. 2. 2020

Honza Web

Refresh In Golden Hive (Live) - tak se jmenuje speciální živé album Gaia Mesiah, které vyjde 5. února. Ten stejný den jej v předpremiéře představí v plzeňském Divadle Pod Lampou. Hned 6. února Gaia Mesiah album pokřtí v pražském Lucerna Music Baru za podpory ekvádorských indiánů Pedra a Carla, které pamětníci znají už z počátků kapely, a české rap metalové skvadry Phatlip v roli předkapely.

Létofest ohlásil sedm zastávek s termíny na příští rok

31. 10. 2019

Pearl

Čím dál oblíbenější letní festival s příznačným názvem Létofest už můžeme s jistotou brát jako jednu ze stálic české festivalové scény. Již nyní jsou známé termíny, ve kterých příští rok přijede tento putovní festival třeba právě do vašeho krajského města.

Dnešní hudba je plná smutku a deprese, říkají organizátoři hudebních cen Vinyla, chystají koncerty a vzdělávací přednášky

4. 10. 2019

Redakce

Témata úzkosti a deprese do hudebního mainstreamu donedávna nepatřila, smutek byl vázaný jen na zlomená srdce. Jak je to dnes, kdy hudba už není tolik v područí nahrávacích společností? Tohle téma řeší přednáška respektovaných publicistů Karla Veselého a Miloše Hrocha, připravovaná pod hlavičkou hudebních cen Vinyla. Organizátoři cen dále plánují koncerty, vedle Prahy a Brna se chystají do Ostravy, Znojma, Českých Budějovic nebo Veselí nad Moravou.

V novém videoklipu Mig 21 k písni Hyjé řádí celá kapela

17. 9. 2019

Redakce

„Ještě žijem, ještě naděje jsou,“ zpívá Jiří Macháček v singlu Mig 21 s názvem Hyjé!, ke kterému byl čerstvě natočen videoklip. V něm nechybí zábavné záběry z minulosti, pověstná hravost kapely, a především drezura dřevěné židle v podání frontmana Jiřího Macháčka.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace