Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

8.7. Wednesday 4free - Středa grátis

7. 7. 2009

Redakce

Ve středu 8. 7. 2009 vás pražský klub Mecca zve na FREE WEDNESDAY night. Jejími protagonisté jsou DJ TOMMY ROGERS - DJ PEET a společně s nimi i resident klubu Mecca DJ LAFAYETTE. Tato noc je velice populární, právě díky složení za mixážním pultem. DJ Tommy Rogers a Peet, tahouni Dirty Dancing párty, již několik let prokazují, že patří k tomu nejlepšímu, co česká taneční scéna může nabídnout, což prokázali i při letošním vyhlášení populární ankety Dance Music Awards, kde obsadili 1. místo v kategorii párty roku 2008.

O2 Sázavafest odtajnil celý line-up měsíc před začátkem festivalu!

1. 7. 2009

Redakce

O2 Sázavafest 29. června slavnostně odtajnil na svých stránkách www.sazavafest.cz kompletní line-up. Celému festivalu začínajícímu ve čtvrtek 30. července bude předcházet tzv. Warm up day, který letos proběhne na zvláštní produkci Kácovské léto v centru města. Přístupná bude za dobrovolné vstupné už od středy. Ve čtvrtek v poledne se pro návštěvníky otevře i areál Malá Strana, kde zahrají například žánrovou cenou Anděl 2008 ocenění Prague Ska Conspiracy či Visací zámek, Post-it nebo Skyline.

Ředitel O2 Sázavafestu: Jacksona jsem chtěl na jubilejní 10. ročník

1. 7. 2009

Redakce

Ředitel O2 Sázavafestu, který 29. června slavnostně odtajnil na svých stránkách www.sazavafest.cz kompletní line-up prozradil, že se společně se svým týmem chystal oslovit Michaela Jacksona k vystoupení na jubilejním 10. ročníku festivalu. Proto se za Michaela bude na letošním největším českém multižánrovém festivalem v Česku držet minuta ticha.

O2 Sázavafest Battle vyhrála Kulturní úderka

1. 7. 2009

Redakce

Z šestice finalistů pátého ročníku hudební soutěže O2 Sázavafest Battle vzešla jako vítěz  R'n'B-bluesová kapela Kulturní úderka. Ve finále se s ní v sobotu 27. června na Konopišti utkala indie-rocková skupina Agave 9, elektronická skupina Cosmic Crew, screamo-rocková  Evelynne, R'n'B-popová parta Charomeliroo a folkaři Piosenki.

Summerbeach Rudava 2009 bude plný športov a hudby

1. 7. 2009

Redakce

Ten najšportovejší letný hudobný festival Summerbeach Rudava 2009 sa uskutoční už 24. - 26. 7. 2009 v rekreačnej oblasti Rudava pri Malých Levároch (okres Malacky, Slovensko, 25 km od slovensko-českých hraníc). David Koller, Lenka Dusilová, Hex, IMT Smile, Polemic je len niekoľko z mien česko-slovenského hudobného výslnia, ktoré sa vám na ňom predstavia.

Petr Henych & G-bod je vítězem 13. ročníku Broumovské kytary

26. 6. 2009

Redakce

Soutěž Broumovská kytara 2009, jejíž finále se uskutečnilo v sobotu 20. června, zná již své vítěze.  Prvenství od odborné poroty a vítězství v letošním v pořadí již třináctém ročníku získalo rockové instrumentální trio Petr Henych & G-bod. Kapela získala současně třetí místo v kategorii divácké soutěže. Petr Henych přebral ocenění z rukou hejtmana Královehradeckého kraje Lubomíra France.

27/6 REHAB closing party

26. 6. 2009

Redakce

V červnu se můžete těšit na closing party sestřičkovské párty Rehab, kde oslaví narozeniny známý párty fotograf, Skybeam. Tímto večerem Vás provedou a zároveň pogratulují vybraní čeští DJs v čele s Nesquikem, Martinem Grednerem, Omarem, Wolschou a dalšími skvělými DJs. Martin Gredner má za sebou nejen úctyhodnou historii na české taneční scéně, ale sbírá úspěchy i v prestižních klubech v zahraničí. Zahrál si například po boku Judge Julese, Blank & Jones či Marca V. Dále uslyšíte další stejně kvalitní DJs počínaje Texxem, jehož energické sety jste měli možnost slyšet i v prestižním klubu He

Axe Instinct Beach Point Tour

26. 6. 2009

Redakce

Zveme Vás na akci AXE INSTINCT BEACH POINT TOUR, která proběhne ve čtvrtek 2.7.2009 od 15 h na Smíchovském nádraží. Následovat bude série letních mejdanů, které v průběhu prázdnin navštíví 24 lokalit těch nejlepších pláží a koupání v Čechách a na Slovensku! Jedná se o luxusní plážovou party se speciálním zábavním i relaxačním programem.    

MECCAMIX presents FRIGO FASHION SHOW with LEE DAGGER 26.6.

26. 6. 2009

Redakce

Letošní vyhlašování Dance Music Awards katapultovalo Meccamix do pozice 2. nejlepší party v ČR! Jak tomu již na Meccamixu bývá zvykem, zhruba jednou za půl roku nás navštíví nejoblíbenější zahraniční DJ Meccamixu, který byl letos na Miami Winter Music Conferrence nominován v kategorii "nejlepší světový remixér" - Lee Dagger. Leeho nové album BIMBO JONES skóruje jak v Evropě, tak v Americe. Lee je jedním z nejvytíženějších britských DJs, producentů a remixérů současnosti.

Už tuto sobotu se strhne bitva o O2 Sázavafest. Rozpoutá ji Ztracený!

23. 6. 2009

Redakce

Vedle Marka Ztraceného, UDG, Prague Ska Conspiracy nebo Mňágy a Žďorp si na pátém ročníku pátý ročníku festivalu O2 Sázavafest Battle zahraje v sobotu 27. června i šest soutěžních kapel. Akce odehrávající se na dvou scénách vypukne v přírodním amfiteátru na Konopišti už ve 12 hodin! Na dvou scénách se tam uskuteční již pátý ročníku festivalu O2 Sázavafest Battle, který je zároveň hudební soutěží, do které se letos přihlásilo bezmála 200 kapel.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace