Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

Xavier Baumaxa a jeho inspirace

18. 6. 2009

Redakce

Litvínovský písničkář Xavier Baumaxa, který bude jednou z hvězd letního O2 Sázavafestu v Kácově, se vyjádřil k tomu, kde bere inspiraci pro své skladby. „Je to tak, jak říkal Robert Nebřenský ze skupiny Vltava. Hudba je tanečnice, která se pak kolem textu již jen obtočí.

O2 Sázavafest, největší festival s čtyřdenním programem za nejnižší cenu se blíží!

14. 6. 2009

Redakce

Tisíce lidí využily předprodej vstupenek z limitované edice za 899 korun, která bude ke koupi ještě do 20. června nebo do vyprodání zásob v síti Ticketpro, na největší český multižánrový a multikulturní festival v České republice O2 Sázavafest. Ten se uskuteční na přelomu července a srpna na břehu řeky Sázavy v krásné přírodě obklopující malebné středočeské městečko Kácov.

Rybičky 48 zahrají před The Rasmus a podpoří studentský internetový projekt

14. 6. 2009

Redakce

V sobotu 11. července večer zahrají Rybičky 48 na open air musicfestu v Přeštěnicích. Hned po nich na hlavní scéně vystoupí finská formace The Rasmus, které je letošní hlavní zahraniční hvězdou festivalu. Do České republiky zavítá jen na tento koncert v rámci svého turné k albu Black Roses vydanému loni v září. „Vystoupení Rybiček 48 před slavnou finskou čtyřku jsme zařadili na základě výborné spolupráce v minulých ročnících, a reflektuje početnou fanouškovskou základnu pop-punkové jedničky na domácí scéně," uvedl produkční festivalu Josef Kašpar.

Speed Caravan mixují rock s etnickou hudbou

14. 6. 2009

Redakce

Jedním ze zahraničních hostů letního kácovského O2 Sázavafestu bude francouzská formace Speed Caravan. Původně Alžířan Mehdi Haddab se v téhle partě sešel s baskytaristou Pascalem Teilletem (ten spolupracoval například s věhlasným Rachidem Tahou) a zabývají se společně etnickou hudební fúzí.

Prague Ska Conspiracy mají novinku

14. 6. 2009

Redakce

Na letošním O2 Sázavafestu si bezesporu přijdou na své milovníci ska. Jednou z formací, které je budou reprezentovat jsou Prague Ska Conspiracy. Ačkoliv kapela obdržela za svůj debut Life On Ropes z roku 2008 Anděla za album roku v žánrové kategorii ska a reggae, jejich v pořadí druhé CD Lies For Everyone se škatulky ska zase tolik nedrží.

Přijedou i Novozélanďané Gerda Blank

14. 6. 2009

Redakce

Dalším novým jménem ze zahraničí pro letošní O2 Sázavafest v Kácově je novozélandská alternativně-experimentální skupina Gerda Blank. Do svého názvu si dala jméno ženy zastřelené při pokusu dostat se v dobách normalizace přes Berlínskou zeď.

Ewa Farna chce spojit Lady Gaga a Linkin Park

14. 6. 2009

Redakce

Ewa Farna, jedna z nejznámějších puberťaček u nás, připravuje novou desku. Zpěvačka si povídala s Martinem Peškou a prozradila nejen vztah k rovnátkům, ale i to, že se na novém počinu snaží spojit styl Lady Gaga s Linkin Park.

Skyline mají nový videoklip

14. 6. 2009

Redakce

Skupina Skyline, které bude v pelotonu těch, jež se představí na letošním letním kácovském O2 Sázavafestu, hlásí vydání nového videoklipu se zpěvačkou Markou Rybin, jež se v kapele od loňského roku velmi výrazně usadila.

Kutnohorští L.O.S po 10 letech změnili název a vyráží na festivaly

14. 6. 2009

Redakce

Kutnohorská kapela L.O.S, kterou většina fanoušků zná jako věrného koncertního partnera české pop-punkové jedničky Rybiček 48, změnila po deseti letech své existence název z Lure of Senses na L.O.S. K této příležitosti vydali i novou desku, své první lisované CD, s názvem Feeling Box. Po singlu Valenteen sáhlo hned několik rádií, ve kterých skladba okamžitě bodovala. Zájem o kapelu současně stoupnul i ze strany pořadatelů velkých hudebních akcí.

Moby klepe na dveře

13. 6. 2009

Redakce

 Jak už jsme v Magazínu informovali, holohlavý vegetarián z New Yorku Moby se po roce vrací s novou deskou. Album Wait For Me vydá na vlastní značce Little Idiot už 30. června. Ten den vyjde i v Čechách.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace